Officeday “Parim büroojuht” konkurss. Osale, hääleta, võida!

Officeday “Parim büroojuht” konkurss. Osale, hääleta, võida!

Algasid parima büroojuhi otsingud, mille eesmärgiks on esile tuua häid ja tublisid töötajaid, kelledest sõltub kogu firma ühtne hingamine.
 

Algasid parima büroojuhi otsingud, mille eesmärgiks on esile tuua häid ja tublisid töötajaid, kellest sõltub kogu firma ühtne hingamine.

Eestis on palju edukaid ettevõtjaid, mille edu võtmeks on just seal töötavad inimesed. Officeday Estonia soovib esile tuua firma esmaseks visiitkaardiks olevate ametikohtade esindajaid, kes suhtlevad partnerite, külaliste, töötajate, juhtidega ja kes hoiavad kogu ladusa meeskonnatöö parimas korras.

Selleks kuldvaraks on just firma büroojuht, sekretär või kontoriadministraator. Just Teie olete oodatud osalema tiitlile “Parim büroojuht” ja lisaks ka võitma Officeday rikkalikust auhinnafondist vajalikke ja esinduslikke auhindu. Võistluskeskkonda pääsed SIIT

Parima büroojuhi võistlus annab võimaluse kolleegidele, juhtidele ja ka koostööpartneritele oma meeldivatele inimestele, kelle tööpanust nad hindavad, poolthääli anda, et väärt inimene liiguks edasi finaali ja võidaks selle auväärse tiitli. Võistlus kestab 25. aprillini, mil tähistatakse ühtlasi ka sekretäride päeva. Sel päeval selguvadki võitjad.

Osavõtjad täidavad kolmel nädalal erinevaid ülesandeid ja iga nädala Top 10 enam hääli saanute seast valitakse nädala ülesannete põhjal lõppvooru kokku 9 parimat. Reeglid leiab SIIT.