Olympuse fotovõistlus: Minu parim reisifoto

Olympuse fotovõistlus: Minu parim reisifoto

Häid reisimälestusi jäävad alati meenutama lahedad reisifotod. Kindlasti oled ka sina mõne sellise jäädvustanud. Kui tahad osaleda Olympuse fotokooli võistluses “Minu parim reisifoto” ja võita kompaktse objektiiviga Olympus Mju 1040 fotoaparaati, siis lisa oma meeleolukas reisifoto meie võistlustegaleriisse.

Häid reisimälestusi jäävad alati meenutama lahedad reisifotod. Kindlasti oled ka sina mõne sellise jäädvustanud. Kui tahad osaleda Olympuse fotokooli võistluses “Minu parim reisifoto” ja võita kompaktse objektiiviga Olympus Mju 1040 fotoaparaati, siis lisa oma meeleolukas reisifoto meie võistlustegaleriisse. Võistluspilte saab lisada kuni 1.augustini 2009 ning piltide lisamiseks pead olema registreerunud Buduaari kasutajaks.
Zhürii valib võitja välja hiljemalt 15.augustiks ning kõik finalistid peavad omama kõrge resolutsiooniga originaalpilti, mida palume vajadusel saata.

Kui soovid saada häid näpunäiteid, kuidas paremini reisimälestusi jäädvustada, siis loe Olympuse fotokooli värskest peatükist, mille leiad Buduaar Shoppingu suveajakirjast.