Õnnesoovid võitjatele! Gourmet Perle fotokonkurss: ERILINE KASS 2013

192 kommentaari
Õnnesoovid võitjatele! Gourmet Perle fotokonkurss: ERILINE KASS 2013

Kõigile kiisusõpradele on meil hea meel teatada, et alanud on sügisene fotokonkurss! Ootame pilte kassist, kes on Sinu jaoks kõige erilisem ja armsam maailmas.

Kõigile kiisusõpradele on meil hea meel teatada, et alanud on sügisene fotokonkurss!

Ootame pilte kassist, kes on Sinu jaoks kõige erilisem ja armsam maailmas.

Olgu Su neljajalgne lemmik väärikas tõukass või eesti soost hallitriibuline, olgu ta soliidne, toekas kassihärra või peenike preili – kõikide pildid on teretulnud. Oma vahva ja ainulaadse kassi võid pildile püüda nii koduses miljöös kui ka õues, diivanil nurru löömas või lõngakera taga ajamas – valik on vaba ning just Sinu ja Su modelli teha!

Ning toredaid kasse on ootamas vahvad auhinnad! Konkursil hääletanute lemmikkassi omanikku ootab luksuslik ehetekomplekt ning erilised kiisud saavad ka ise rõõmustatud maitsvate Gourmet Perle kassieinetega.
 
I koht –  pärlitega kaelakee ja kõrvarõngaste komplekt + 150 pakki Gourmet Perle kassitoitu.
 
II koht – 100 pakki Gourmet Perle kassitoitu.
 
III koht – 50 pakki Gourmet Perle kassitoitu.

 
Fotokonkurss toimub 1. oktoobrist 23. oktoobrini. Fotosid saab lisada kuni 21. oktoobrini ning ainult hääletus toimub 22. ja 23. oktoobril. Võitjad kuulutatakse välja 24. oktoobril.
 
Kui soovid mängus osaleda, toimi järgnevalt: logi oma kasutajanimega Buduaari sisse ning lisa oma kiisupilt võistlusele. Heida kindlasti pilk ka konkurentide lemmikutele! Pilte saab hinnata kuni 23. oktoobrini (viimased hääled lähevad kirja kell 23.59)
 
Auhinnamängus osalevad kõik teie enda poolt tehtud pildid. Plagiaadi korral jätame endale õiguse jätta auhind välja jagamata. Samuti eemaldame võistluselt pildid, mis koguvad ebaausal teel hääli.

 

Kolmenädalane kassikeste võistlus on lõppenud ja rahvale enim meeldinud kiisud on valitud!

Palju õnne pisike Pätu ja tema perenaine prAvA! Teie olete tunnistatud esikoha vääriliseks.

Õnnitlused bengalipreili Alpha ja Crru! Teie saavutasite teise koha.

Õnnesoovid Liisile ja nurmile kolmanda koha puhul!

Buduaar võtab võitjatega ühendust!