Passoa kokteilimäng! Võida suviseid auhindu! VÕITJAD SELGUNUD!

Passoa likööri valmistatakse troopiliste liaanide (Edulis Passiflora) suurtest söödavatest viljadest grenadillidest (kutsutakse ka passioni viljaks). Havail, Austraalias, Brasiilias, Vahemere äärsetes maades, Lõuna-Aafrikas ja Keenias kasvatatakse 2-3 meetri kõrguseid, mitmeaastaseid, ronivaid, igihaljaid taimi, millel on imekaunid suured õied. Passiflorat kasvatatakse nagu viinamarju - pikkades ridades.

Passoa likööri valmistatakse troopiliste liaanide (Edulis Passiflora) suurtest söödavatest viljadest grenadillidest (kutsutakse ka passioni viljaks). Havail, Austraalias, Brasiilias, Vahemere äärsetes maades, Lõuna-Aafrikas ja Keenias kasvatatakse 2-3 meetri kõrguseid, mitmeaastaseid, ronivaid, igihaljaid taimi, millel on imekaunid suured õied. Passiflorat kasvatatakse nagu viinamarju – pikkades ridades. Grenadillid on pruunikasvioletsed, 5-6 cm pikkused, kas ümarad või piklikud ning meenutavad granaatõuna. Neid väga mahlaseid vilju kasutatakse värskelt magustoitudeks või jookide valmistamiseks.

Ilmad on kuumad ja mis oleks parem kui üks värskendav kokteil kuumal rannaliival? Valmista selle suve kõige chillim kokteil, mille üheks komponendiks on passionivilja liköör Passoa. Klõpsa oma kokteilist vahva pilt ning lisa see koos retseptiga siia.
23. juulil loosib žürii välja 3 kõige paremat kokteiliretsepti autorit, keda premeeritakse Salvatore Ferragamo suvise parfüümi Incanto Bloom’iga, pudeli eksootilise joogi Passoa’ga (70cl) ning Passoa rannarätikuga. Lisaks jagatakse veel seitsmele parimale kokteilisegajale välja pudel (70cl) Passoat, nii et võta kindlasti osa!

Passoa – avasta enda jaoks tõeline kirg. Kokteilid, mis valmistatud sellest liköörist, viivad Sind kaasa eksootiliste rütmide, tuules õõtsuvate palmipuude ja valgete liivarandade maailma – maailma täis kirge…

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga! Alkohol võib kahjustada teie tervist! Mängust saavad osa võtta ainult alates 18-aastased isikud!

VÕITJAD

3 parimat kokteili, kes saavad auhinnaks Salvatore Ferragamo parfüümi, pudeli Passoat ning Passoa kirka rannarätiku:
Strawberry Lagoon (Bananza)
Mangopolitan (rosin)
Hot In The City (MelonGum)
 
7 pudelit Passoat läheb:
Coco Passoa (Kats)
Jahutav Passoa kokteil (Reelika)
Imeline Passoa (Katja.)
Watermelon Sunrise (vanillamuffin)
Passoa Margarita (*Greete*)
Passoa Cranpagne (Rainbowkat)
Paradise Passoa (mangomartini)

Auhinnab saab kätte Buduaari kontorist Lõõtsa 2 alates 28. juulist. Hoiame auhindu 1 kuu! Tähelepanu! Auhindadele peavad seekord kasutajad ise järgi tulema ning palume kaasa võtta ka isikut tõendava dokumendi. Volitatud isikutele auhindu ei väljastata!

Palju õnne!