PILETILOOSI VÕITJAD SELGUNUD! Võida pilet endale ja kaaslasele Daniel Levi kontserdile!

ohtusime Danieliga Paljassaare rannas, et siis juba üheskoos talletada suve juurde kuuluvaid ikoonilisi tegevusi nagu surf ja rula ning tabada meeleolukaid legende nagu meri ja rannaliiv.

24. augustil kell 20.00 toimub Tartu Seikluspargis raju kontsert, kus astuvad üles Forest Kämp ning Daniel Levi bänd. Olles meie ajakirja Buduaar TEEN suvenumbri kaanestaar, on Buduaaril heameel loosida armsaks saanud lugejate vahel välja 4 x 2 piletit. Hea uudis ongi see, et sa ei pea võidu korral üritusele üksi minema, sest pileti saad nii endale kui kaaslasele! Mida selleks aga tegema peab?

Loosis osalemiseks kirjuta kommentaaridesse “Soovin minna 24. augustil kaaslasega vingele kontserdile!” ning juba 22. augustil hüüame välja neli õnnelikku, kes saavad minna üheskoos sõbraga Tartu Seiklusparki mõnusat kontserti kuulama.

22. august on käes ja on aeg välja hüüda piletiloosi võitjad. Nendeks on:

1) vairiv
2) Keity Lehtjõe
3) Andra Vaikre
4) Kadri L.

Palju õnne! Igaühele teist kuulub 2 piletit Daniel Levi kontserdile, mis toimub 24. augustil Tartu Seikluspargis.

Palun võtke meiega ühendust [email protected]!

Loe allpool intervjuud Daniel Viinalassiga.

Kohtusime Danieliga Paljassaare rannas, et siis juba üheskoos talletada suve juurde kuuluvaid ikoonilisi tegevusi nagu surf ja rula ning tabada meeleolukaid legende nagu meri ja rannaliiv. Saime ühtlasi teada, et Danieli supervõimeks on hoolimine, julgustades meidki hoolima, et muuta maailm paremaks paigaks! Sealjuures on parimaks nõuandeks, mis Danielile antud: “Ära söö kollast lund!”.

Daniel Viinalass sai avalikkusele tuntuks 2014. aastal, kui Daniel Levi pääses Eesti Laulu poolfinaali lauluga „Burning Lights”. Tegelikult on Danieli emakeeleks üldse inglise keel ning ta kolis Ameerikast Eestisse, kui oli kaheksa-aastane. Tollal oli Danieli eesti keele oskus üpriski piiratud, sest tema ema on ameeriklane, kuid isa Eesti päritolu.

Mis on sinu 7 õnnevalemit?
Viia oma naine sööma seitsmesse parimasse restorani!

Milline oli teismeline Daniel?
Oi, appi! Ilmselt on palju inimesi, kes oskaksid päris piinlikke lugusid rääkida… aga ma ütlen ainult nii palju, et õppisin palju oma vigadest… ja õppisin hoolsasti.

Kelleks sa väiksena saada tahtsid?
Ma olen päris kaua tahtnud saada muusikuks, aga lapsena joonistasin palju ja mõte on olnud äkki kunstnikuks hakata! Joonistasin palju superkangelasi ja loomi (ninasarvikuid eriti millegipärast).

Mis on see, mida sa ei osanud teismeeas hinnata, aga nüüd oskad?
Perekond. Teismeeas on nii lihtne võtta perekonda iseenesestmõistetavalt. Natuke suuremaks kasvades aga näed, et hoolimata vigadest ja tülidest annavad head peresuhted elule nii palju rõõmu. Ma naudin igat võimalust, kui saan oma perega aega veeta!

Kasvasid üles Tartus. Mis on Tartu ja Tallinna suurim erinevus?
Mu jaoks pole kunagi olnud oluline, kus ma olen. Inimesed annavad kohale väärtuse samamoodi Tartus ja Tallinnas. Mõlemas linnas on inimesi, kes on mulle kallid ja kellega veedan heameelega aega!

Keda kuulasid ja fännasid teismeeas?
Oi, oi. Ma fännasin Bomfunk MC’d (selle järgi breikisin), Coldplay’d (selle järgi mängisin kitarri), Switchfooti (seda laulsin kaasa).

Sinu lemmikaine põhikoolis?
Ilmselgelt muusika!!! Õpetaja oli minuga üsna leebe! Hehee… Siinkohal tervitan õpetaja Piia Kallust!

Millega tegeled, kui ei valluta parasjagu lavalaudasid?
Ma töötan raadios, olen teles saatejuht, kirjutan uusi lugusid, viin oma naist välja sööma, vaatan sõpradega filmi, mängin disc golf’i ja unistan.

Mida andsid sulle aastad Ameerikas?
Aastad Ameerikas on andnud mulle hea suhtlemisoskuse, hotdog’i armastuse ja palju häid toredaid sõpru!

Iseloomusta ennast viie sõnaga!
Proovin armastada ligimest nagu iseennast.

Mida on sulle andnud aeg, mil oled olnud tegev muusikas?
Jõhkralt palju kogemusi ja uusi sõpru! Ma olen avastanud, et tahan kirjutada selliseid laule, mis tõesti kõnetavad ja liigutavad nii ennast kui ka teisi.

Millega üllatab meid Daniel Levi juulis-augustis?
Ilmselt tuleb meil välja esimene eestikeelne lugu, mis on tegelikult tõlgitud ühest meie varasemast loost, mis tuleb ühe väga laheda reklaami tunnuslooks. Aga me vahel katsetame oma uusi lugusid live-kontsertidel ka, nii et tasub käia meid vaatamas!

Kes sulle tänapäeva artistidest ja muusikutest enim muljet avaldavad?
Adele (tema oskus jutustada lugu läbi laulu), Jungle (nende sound) ja Coldplay (jah, ikka veel mängin kitarril järele nende lugusid).

Kui tähtsaks pead moetrendide järgimist?
Järgin moetrende küll ausalt öeldes, aga ma pean seda suht mõttetuks. Moetrend tuleb ja läheb. Riided väljendavad ainult väikest osa minu isiksusest, aga kuna see on nii nähtav asi, siis see saab paraku nii suure tähelepanu. Peamised printsiibid minu riietuse puhul on: „Ära mõtle üle!” ja „Tunne ennast hästi!”.

Milline on sinu garderoobis sinu lemmikriideese/-aksessuaar?
Mul on üks kell, mille kinkisid mulle sõbrad keskkooli lõpetamiseks, mis mulle väga meeldib! Kell on ammu seisma jäänud, aga siiani kannan seda aeg-ajalt, kui tekib tahtmine! + mustad Converse’i ketsid = lemmikud.

Kuidas valid, mida kanda esinemistel?
Lähtun oma põhiprintsiipidest loomulikult! Halli ei tasu kanda, sest higiplekid on kohe näha!

Milline on olnud sinu kõige ägedam esinemine?
Eelmisel suvel mängisime Tšehhis ühel festivalil. Me arvasime, et see on mingi väike asi, kus on heal juhul paarsada inimest. Kui kohale jõudsime, selgus, et me oleme festivali peaesinejad ja meid tuli kuulama üle 4000 inimese! Kusjuures elasid niimoodi kaasa, nagu nad oleks meid eluaeg fännanud! See oli ulmeline kogemus ja jääb pikaks ajaks meelde! Sama äge oli üks elutoa kontserttuur, kus mängisime bändiga erinevate inimeste kodudes! See atmosfäär oli nii ehe ja intiimne, et see läks mulle ja veel paljudele väga korda!

Unistuste reisisihtkoht…
Kõik kohad, mis mu arvuti taustapildiks on olnud! Mulle väga meeldib reisida ja erinevaid kultuure jälgida. Ma arvan, et igas kohas on midagi unikaalset, mida kohalikelt õppida!

Mis sind inspireerib?
Kui tugevad kaitsevad endast nõrgemaid.
Kui eksinud inimesele antakse teine võimalus.
Kui inimesed praktiseerivad armastust, hoolivust, andestust.

Mida sa kohe üldse ei salli?
Kui kedagi kiusatakse või mõnitatakse. Eriti kui seda tehakse kellegi välimuse tõttu.

TOP 3 laulu sinu muusika playlist’is:
1) Beach Boys – „God Only Knows”
2) Jungle – „Busy Earnin’”
3) C2C – „Down the Road”

Kui sul oleks supervõime, siis mis see olla võiks ja miks?
Ma usun, et mul juba on supervõime ja kõigil inimestel on see tegelikult olemas! See võime on hoolimine! Julgustan kõiki lugejaid iga päev tegema väikese või suure hooliva teo, et muuta maailm paremaks kohaks!

Milline näeb välja sinu ideaalne suvepäev?
Veesõda + wakeboarding + piknik + sõbrad + roadtrip = ideaalne suvepäev

Millised omadused peaksid ühel tüdrukul olema?
Loomulikult kõik tüdrukud on erinevad ja seega omal moel erilised. Aga mulle meeldib, kui tüdruk ei proovi olla kellegi teise moodi, vaid tunneb ennast enesekindlalt oma nahas! Selline enesekindlus kiirgab välja tüdrukust ja teeb ta meeldivaks!

Buduaar TEEN ankeet: DANIEL VIINALASS

Sünnipäev: 1 päev pärast aastavahetust!
Hüüdnimi: Danny, Dänn, Levi
Parim sõber: Juba üle 10 aasta, üks ja ainus, Eleri Viinalass
Vabal ajal meeldib mulle: Avastada uusi kohti, teha midagi spontaanset!
Kõige vingem film: „Napoleon Dynamite”
Kõige vingem äpp: Instagram (@danielviinalass)
Soovin laulda duetti: Taylor Swiftiga
Parim nõuanne, mis mulle antud on: Ära söö kollast lund!
Minu moto on: Jää alati iseendaks!

Artikkel ilmus Buduaar TEEN juuli-august numbris.