PILT VÕITJAGA! Buduaari sügisajakirja tunnikontroll! Igale õigesti vastanule kingitus!

PILT VÕITJAGA! Buduaari sügisajakirja tunnikontroll! Igale õigesti vastanule kingitus!

Iga buduaarikas on tänaseks jõudnud Buduaari sügisajakirja läbi lugeda ning teab, et järgmine ajakiri jõuab müüki juba novembri alguses. Enne seda veel teeme väikese lugemiskontrolli.

Põhjusi selles osaleda on mitmeid: iga 100% õigesti vastanu saab 7 päevaks esiletõstmise B-turul oma kuulutusele (väärtus 7,50 €), mis tähendab seda, et saad veel enne jõule lisaraha teenida, müües maha koju seismajäänud kaupa.

Nagu sa tead, siis kuulutuse lisamine eraisikutele, kes müüvad oma isiklikke asju, on tasuta. Küll aga on raske silma jääda selles kuulutuste virvarris. See tähendab, et edukalt müüvad need, kes tõstavad oma kuulutusi esile.

Vasta õigesti küsimustele ja saad nädala jagu olla B-turu esilehel ning lisaks ka alamkategooria esilehel. Perioodi saad valida ise.

Kuid see pole veel kõik!

Mängus saab osaleda kuni 8. novembrini. Kõikide õigesti vastanute vahel läheb 9. novembril loosi see uhke Stollari Multicooker (väärtus u 190 €).

VÕITJA LOOSITUD! Multicookeri võitis kasutaja Veera. Võtame ühendust ka kõigi teistega, kes vastasid küsimustele õigesti ja võitsid B-Turul kuulutuse esiletõstmise.

Veera käis Buduaari kontoris Multicookerit vastu võtmas ja uurisime, kuidas võit temani tuli. Veera tunnistas, et ajakirja toovad temale lapsed ja ka võit tuli tänu tütrele. Auhinna andis üle Buduaari tegevtoimetaja Triin Tisler.

Mõnusaid hetki köögis koos perega!