Soovid sametisi huuli? Kingime ära 15 LIPS hügieenilist huulepulka

Soovid sametisi huuli? Kingime ära 15 LIPS hügieenilist huulepulka

Buduaari foorumis on ikka aeg-ajalt teemaks hügieenilised huulepulgad ja küsimused, et millised neist on head ja mis kõige paremad. Küsijad on saanud tuhandeid arvamusvastuseid ja ka teisigi huultemurelisi ning sellest ajendatuna mõtlesimegi kinkida uue innovatiivse hügieenilise LIPS huulepulga tooteid meie kasutajatele proovimiseks ja testimiseks. 

Buduaari foorumis on ikka aeg-ajalt teemaks hügieenilised huulepulgad ja küsimused, et millised neist on head ja millised kõige paremad. Küsijad on saanud tuhandeid arvamusvastuseid ja ka teisigi huultemurelikke ning sellest ajendatuna mõtlesimegi kinkida uue innovatiivse hügieenilise LIPS huulepulga tooteid meie kasutajatele proovimiseks ja testimiseks. 

Karin123 on küsinud: Tere! Minul tekkis lihtne küsimus, millist hügieenilist huulepulka soovitate? Võiks olla siis selline, mida olete ise proovinud ja rahule jäänud või olete tuttavatelt kuulnud.

Jazzy: Parim hügieeniline huulepulk? Taas kord olen uudishimulik! Seekord siis sooviksin teada, et millist hügieenilist huulepulka/huuleläiget teie kasutate/soovitate?

Stephy on algatanud foorumiteema: Katkised huuled. Seega mul selline mure, et huuled on kogu aeg täiesti katki, kuivad, lõhenenud ja ketendavad. Eriti siis talvel, aga ka muidu aastaringselt. Kasutan igasuguseid huulepalsameid. Olen kasutanud Blistexi tooteid ja veel erinevate firmade omi ja ka suvalisi. Üks toode oli päris hea, aga nime enam ei mäleta ja pole kuskilt poodidest seda leidnud ja kirjeldusele vastavalt seda ei müüda ka suuremates kosmeetikapoodides. Samuti kasutan huulekoorijat, et natukenegi seda liigset nahka maha saada, kuid praegu on eriti hull ja miski ei aita. Oskate soovitada midagi eriti head niisutavat ja mis tõesti ka aitab, sest raske on kogu aeg katkiste huultega olla.

Kui nüüd ka teil on sarnaseid muresid ette tulnud, siis meil on teile häid uudiseid! 

Nimelt kingib meie hea koostööpartner Allium Pharma 15 inimesele ära nende uue innovatiivse LIPS STICK vanilje hügieenilise huulepulga, mis on dermatoloogiliselt testitud ning ei sisalda erinevalt paljudest teistest ka silikooni.  

Võitmiseks ja proovimiseks vasta allolevale küsimustikule ja jäta meile oma kontaktandmed, et saaksime võidu korral sinuga ühendust võtta. Seda teeme juba 18. augustil. 

LIPS hügieeniline huulepulk = tõhus uuenemine + aktiivne ennetus

LIPS huulepulk on aktiivne dermakosmeetikum, mis kaitseb ja hooldab huuli ning suunurkasid. Huulepulk on iseäranis mõeldud inimestele, kel on kalduvus suunurkade lõhenemisele, marrastustele,  ketendamisele ja esinevad välised kahjustavad faktorid. Linaseemneõli, jojoobiseemneõli ja shea-või pehmendavad, niisutavad ja tasandavad kuivi ning ketendavaid huuli. C- ja E-vitamiin on olulised rasvade radikaalse oksüdatsiooni pidurdajad ja nahabarjääri tugevdajad, mis takistavad võõrosakeste sisenemist, hoides ära ärrituse tekke.

Aktiivsed koostisosad on salveiekstrakt, B2-, C- ja E- vitamiin, linaseemneõli, jojoobiseemneõli, shea-või.

LIPS STICK huulepulgad on sametiste huulte hoidmiseks ja probleeme ennetavaks loodud. Samuti saavad abi kõik murelikud, kellel on järgnevaid probleeme: 

* lõhenevad huuled ja suunurgad

* ketendus, liigselt kuivad huuled

* korduvad huulekahjustused

* igapäevane kaitse ja hooldamine

Vasta küsimustele siin: 

Võitjatega on ühendust võetud ja piiluge oma e-maili!