Suve suurim modellivõistlus “Evian Summer Model 2013” on avatud!

Suve suurim modellivõistlus “Evian Summer Model 2013” on avatud!

Ilusad, säravad ja julged naised! Kuulutame avatuks suure hobimodellivõistluse “Evian Summer Model 2013”. Tee end nähtavaks, et saaksime sind üles leida ning sinu ja evian®-iga koos järgneva aasta jooksul kauneid ilu- ja moeprojekte läbi viia. 

Ilusad, säravad ja julged naised! Kuulutame avatuks suure hobimodellivõistluse “Evian Summer Model 2013”. Tee end nähtavaks, et saaksime sind üles leida ning sinu ja evian®-iga koos järgneva aasta jooksul kauneid ilu- ja moeprojekte läbi viia. 

Kui oled särav, energiast pulbitsev vähemalt 18-aastane kena naine ning oled vahel soovinud oma põhitöö kõrvalt ka modellina üles astuda, siis see võimalus on just Sulle!

Anna endast märku ja just Sina võid olla juba järgmise Buduaari ajakirja moekaadrite esimodell ja just Sina võid edaspidi jääda silma moe- ja ilumaailmas, et oma hobiga raha teenima hakata. See modellivõistlus ei anna ette mõõte ega pikkust, vaid see võistlus on säravatale naistele, kelles peitub siiras võlu ja puhas elurõõm, mis on eelduseks, et olla ilu- ja moemaailmas pakutavate uute toodete reklaamnäoks.

Tee end nähtavaks ja loo oma isiklik modelliraamat „Evian Summer Model 2013“ lehele üles SIIT

Et aga finaali pääseda, lisa oma modelliraamat peatselt üles, sest hindamise tulemusena on võimalik viiel kaunitaril otse finaali pääseda. Viis lisafinalisti valib evian®-i žürii. Loe täpsemalt  SIIT

Võistlus tipneb 27. juulil finaalüritusega Pärnus Monster Music Festivalil nii laval kui ka Buduaari VIP-telgis ning esimesed etteasted algavad juba pärastlõunal. Kümme finalisti panevad end proovile tantsulise etteastega, näitavad oma valmidust telereklaamklipi ülesandega toimetulekul, reklaamfotode jaoks poseerimisega ja catwalk‘il. Sel rannafestivalil selgub peavõitja ning jagatakse palju teisigi tiitleid.

Auhinnafond on väga rikkalik ja tõeliselt luksuslik. Kingikotid on finalistidele täitnud Itaalia kosmeetikafirma BellaOggi, Shakira Elixir parfüümid, Cutrin juuksehooldustooted. Tiitlivõitja saab lisaks Buduaari moeseerias osalemisele evian®-i poolt lennureisi Pariisi, moebrändilt Waggon Paris kauni rõivaid, Maxeylashi ripsmeseerumi, Kuldan Luxury kaupluse kinkekaardi ning mõnusa puhkuse Pärnu tuntuimas spaas Estonia Medical Spa.

ELA NOORELT JA VÕTA VASTU KÕIK KINGITUSED, MIDA ELU SULLE PAKUB!

evian® Live young!