Tallink kingib romantikapaketi!

Tallink kingib romantikapaketi!

Tallink Spa & Conference Hotel on 2007. a märtsis avatud neljatärniline hotell Tallinna kesklinnas, mis sobib suurepäraselt äri ja puhkuse ühendamiseks. Hotellis ootab külastajaid luksuslik Aqua Spa, ilukeskus Hera Salongid, a la carte restoran Nero, sigaribaar Fidel ja lisaks veel kaasaegne konverentsikeskus.

Tallink Spa & Conference Hotel on 2007. a märtsis avatud neljatärniline hotell Tallinna kesklinnas, mis sobib suurepäraselt äri ja puhkuse ühendamiseks.

Hotellis ootab külastajaid luksuslik Aqua Spa, ilukeskus Hera Salongid, a la carte restoran Nero, sigaribaar Fidel ja lisaks veel kaasaegne konverentsikeskus.

Hellita oma hinge ja meeli uues luksuslikus Aqua Spas!
Lõõgastavas spaa-kompleksis saab lisaks mitmele erinevale saunaliigile nautida ka basseinimõnusid. Baariga bassein, mullivann, meresoolavee bassein, lastebassein ja aastaringne välibassein ei jäta unistustele ruumi!

Ilukeskuses Hera
Salongis kosutavad ihu ja hinge mitmed massaažiliigid, trendikad spaa-hoolitsused, erinevad vannid ja Eestis ainulaadsed Nuvola massaaž ja Vichy shower hoolitsus.

Restoran & Baar Nero
Kõrgetasemeline restoran Nero on tõeliseks oaasiks toidunautlejaile. Värvikas atmosfääris laitmatu teenindusega laualekantud hõrgud road pakuvad enamat kui meeldejäävat kõhutäit.
Hotelli Chef de Cuisine Andrus Laaniste mängib tugevate maitsete ja ootamatute kooslustega – siit a la carte menüü, mis on täis põnevaid maitseelamusi kogu maailmast. Avarda oma maitsemaailma ja leia uusi lemmikuid!

Sigaribaar Fidel
Sigaribaar Fidel on õdus suurepärase linnavaatega baar hotelli viimasel korrusel.

 

Buduaar FM kuulajatele ja lugejatele on Tallink Spa&Conference Hotelil üllatus!
Vasta õigesti vaid kahele küsimusele ning võid võita paketi kahele, mis sisaldab majutust kahekohalises toas Tallink Spa & Conference Hotel’is, saabumisel üllatust toas ning 2 hoolitsust a´500 EEK ilusalongis Hera, mis asub samas hotellis.

Lisainfot vaata: www.hotels.tallink.com

Sarnased artiklid