Tutvustame võitjaid! Suur pildimäng: sinu kaunis koolilõpu-look

Tutvustame võitjaid! Suur pildimäng: sinu kaunis koolilõpu-look

Kooli lõpetamisega saab läbi tähtis osa iga noore inimese elus ja kõik me tahame sel päeval olla kõige kaunimad. Ilusad riided, kaunis meik ja soeng – võibolla on see esimene kord, kui usaldame oma ilu proffide käe alla. Buduaar soovib näha neid pilte, mis on tehtud sinust sinu koolilõpupäeval, et koos oma lugejatega valida kõige ilusamad koolilõpupildid. On see siis keskkooli lõpupidu, ülikooli lõpetamine või hoopis magistrantuuri lõpu tähistamine – kaunid ja meeldejäävad on need hetked alati.

Kooli lõpetamisega saab läbi tähtis osa iga noore inimese elus ja kõik me tahame sel päeval olla kõige kaunimad. Ilusad riided, kaunis meik ja soeng  võibolla on see esimene kord, kui usaldame oma ilu proffide käe alla. Buduaar soovib näha neid pilte, mis on tehtud sinust sinu koolilõpupäeval, et koos oma lugejatega valida kõige ilusamad koolilõpupildid. On see siis keskkooli lõpupidu, ülikooli lõpetamine või hoopis magistrantuuri lõpu tähistamine  kaunid ja meeldejäävad on need hetked alati.

Buduaar koostöös Itaalia kosmeetikabrändi Bellaoggiga kuulutab välja pildivõistluse “Sinu kaunis koolilõpu-look.

Bellaoggi on tegutsenud juba üle 20 aasta, hiljuti läbis bränd uuenduskuuri ning asus maailma vallutama oma uuenenud kosmeetikatoodetega. Bellaoggi tootevalik on väga lai ja kindlasti leiab sealt kõik vajaliku täiuslikuks meigiks.

Bellaoggi auhinnad anname välja kolmele õnnelikule:
rikkaliku kinkekoti väärtuses 50 eurot saavad kaks žürii lemmikut ja üks enim hääli saanud osaleja.

Pilte saab lisada 14. juunini, hääletamine lõpeb 16. juunil. Võitjate nimed avaldame 17. juunil. 

Palju õnne, kolm õnnelikku võitjat on katzu987, tipsuke19 ja GätlinT! Buduaar võtab võitjatega ühendust.