VAATA, KAS VÕITSID! Tule vali oma “Evian Summer Model 2013” lemmikfinalist

VAATA, KAS VÕITSID! Tule vali oma “Evian Summer Model 2013” lemmikfinalist

Armas buduaarikas, „Evian Summer Model 2013“ suur finaalvõistlus on selleks aastaks seljataga. Kuid üks tiitel on veel välja andmata ning selle võitja saate valida teie, kallid buduaarikad. Koostöös meigibrändiga Bellaoggi soovime välja selgitada Buduaari lugejate lemmikfinalisti. Nüüd on sinul võimalus oma lemmiku poolt hääletada!

Armas buduaarikas,

„Evian Summer Model 2013“ suur finaalvõistlus on selleks aastaks seljataga. Kuid üks tiitel on veel välja andmata ning selle võitja saate valida teie, kallid buduaarikad. Koostöös meigibrändiga Bellaoggi soovime välja selgitada Buduaari lugejate lemmikfinalisti. Nüüd on sinul võimalus oma lemmiku poolt hääletada!

Kõige rohkem hääli kogunud finalist saab auhinnaks Bellaoggi meigikoolituse nende suurepärase meigikunstniku juhendamisel. Kuid see ei ole veel kõik – Bellaoggi meigikoolituse saavad ka kaks oma lemmikfinalisti poolt hääletajat!

Selleks tuleb sul lisaks hääle andmisele kirjutada alla kommentaaridesse veelkord oma lemmikfinalisti number ja oma kontaktandmed, et saaksime võitjatega ühendust võtta.

Hääletamine saab alguse 2. augustil ja kestab 11. augustini. Võitjad kuulutatakse välja 12. augustil.

Teie ees on 9 kaunist ja säravat „Evian Summer Model 2013“ finalisti, kes ootavad teie hääli!

Aitäh kõigile hääletajatele!
Koos Gretega, kes sai hääletamise teel enim hääli, lähevad Bellaoggi meigikoolitusele Buduaarikad heleri111 ja Mariliis Tamm.
Võitjatega võetakse ühendust!