Vaata, kes on terviseeksperimendi: Puhtas kehas puhas vaim! väljavalitu

63 kommentaari
Vaata, kes on terviseeksperimendi:  Puhtas kehas puhas vaim! väljavalitu

Kui oled oma keha- ja vaimu tervisest hooliv naine, ning tahad kevadet paremas vormis vastu võtta, siis osale meie uues ilusa keha eksperimendis, mis maksab ligi 5000 krooni. Ühel buduaarikal on võimalik sellest tasuta osa saada.

Kui oled oma keha ja vaimu tervisest hooliv naine, ning tahad kevadet paremas vormis vastu võtta, siis osale meie uues ilusa keha eksperimendis, mis maksab ligi 5000 krooni. Tasuta trenn, tasuta organismi puhastav dieet ja tasuta vaimu ja keha värskendav teraapia. Ühel buduaarikal on võimalik sellest tasuta osa saada.

Anname sulle võimaluse läbi teha Neera organismi puhastav programm, olla osaline Zumba treeningutel ning Sulle sobivas vaimse teraapia seansil. Kui arvad, et tahad ja saad ühe kuu jooksul meie eksperimendis osaleda, oskad oma mõtted ja muutused kirja panna ja oled nõus,oma kogemusi jagama Buduaari ajakirja kevadnumbris, siis anna endast teada.

Kirjuta aadressile konkurss@buduaar.ee . Kirjuta meile, miks sa tahaksid eksperimendis osaleda. Lisa juurde vanus, kontaktandmed  ja oma pilt. Kirju ootame 25 jaanuarini. NB! Arvesta sellega, et sa saaksid Tallinnas või Tartus toimuvatest treeningutest osa võtta.  Väljavalituga võtame ise ühendust.

Osalejat ootavad kogemused
Organismi puhastava Neera programmi põhirõhk on kehast toksiinide väljutamine, organismi puhastumine ja keha tervisliku seisundi taastamine. Seitsmepäevase puhastuskuuri ajal asendatakse tahke toit spetsiaalse joogiga, mis annab energiat ja milles on kõik vajalikud toitained. Seega pole tarvis muretseda võimaliku tekkiva näljatunde pärast.  Looduslikest koostisosadest- Madalbali siirupist, sidrunimahlast, veest ja Cayenne’i piprast, koosneva toitva joogi joomine stimuleerib organismi loomulikke puhastumise protsesse, põletab rasvu ja aitab kaotada üleliigset kehakaalu. Peale kuuri olete kardinaalselt muutmas oma igapäevased toitumisharjumused tervislikemaks.
Puhastuskuuri käigus vabanenud energia saab suunata tantsulise Ladina-Ameerika rütmidega Zumba treeningutesse, mis aitavad imelise kiirusega keha trimmida. Elurõõmsad treenerid ja positiivset laengut täis tantsurütmid kahekordistavad Sinu energeetilist taset, samal ajal kui oled efektiivselt ka kaloreid põletamas.  Treeningutest saad osa võtta Tallinnas või Tartus.
Selle loo peategelane saab valida oma vaimu kosutamiseks ja selle kaudu tasakaalu ning tervise taastamiseks just talle sobiva vaimse teraapia seansi. Valiku teeme koos võitjaga.

Buduaar.ee

VÄLJAVALITU ON:

Buduaar valis koos Neera paastuspetsialisti Kristina Käis`i ning Zumba treeneri Triin Sommeriga välja meie kevadise ajakirja terviseeksperimendi loo peategelaseks rõõmsameelse, pealehakkamist täis ja kirjaosava kahe lapse ema Marise. Millise vaimse teraapia seansi Maris valib, saate lugeda peagi buduaar.ee veebist. Kuidas Marisel eksperiment läks, aga Buduaar Shopping kevad ajakirjast.

Kuna meile laekus üle saja toreda kirja, siis otsustasime üheskoos, et anname välja ka lisaauhinna! Lisaauhinna, milleks on Neera 7 päevane puhastusprogramm ja üks tasuta Zumbra treening, anname ära juristiametit pidavale Gretele.
Palju õnne!

Väljavalitute kirjadest mõned read:

…Õnnetuseks olen praegu seisus kus pole tööd, ja pole rahaliselt võimalik trenni minna. Muideks jäi endalgi silm zumba trennile peale. Nii, et kui ka ei võida siis kunagi proovin selle niikuinii järgi. Meeldib selline tantsuline ja rütmiline trenn :))) Aeroobikasse ja jõusaali pole viimasel 10 aastal kahjuks jõudnud. Aga nüüd on süda sellist tahtmist täis, et ei mahu enam äragi.
Mis puutub söögi asendamisse joogiga, pole ka probleemi. Praeguseks hetkeks, olen sellist energiat täis, et saavutada enda püstitatud eesmärgid. Olen nõus tulest ja veest läbi käima.
Nii, et palun valige mind…saan oma unistuse…hea välja näha ka rannariietes… täide viia.
Olen nõus jagama oma mõtteid, muutused ja kogemused kirja panema ja kõigiga jagama…
Maris
…Usun, et Teie poolt pakutav eksperiment oleks äärmiselt huvitav vaheldus minu igapäeva ellu ja rütmi ning aitaks saavutada puhtama vaimu ning ilusama keha…
Grete


Suur tänu kõikidele kirjasaatjatele!