Vajad stiilimuutust? Tule, osale ja võida! VÕITJAD SELGUNUD!

Vajad stiilimuutust? Tule, osale ja võida! VÕITJAD SELGUNUD!

Kutsume Sind osalema E BUTIIGI stiilimängus! Ootame Sinult motivatsioonikirja ja fotot aadressile stiilimuutus@ebutiik.ee. Kirjuta meile, miks just Sina vajad stiilimuutust ja peaksid auhinna endale saama. Märgi juurde oma nimi, telefoninumber ja Buduaari kasutajanimi. Paremad võimalused võiduks saad, kui ütled meile oma kirjas, milline toode Sulle E BUTIIGI poest kõige rohkem meeldib. Kui lisad oma pildi ka Buduaar.ee võistluskeskkonda, suurendad võiduvõimalusi veelgi!        

Kutsume Sind osalema E BUTIIGI stiilimängus! Ootame Sinult motivatsioonikirja ja fotot aadressile stiilimuutus@ebutiik.ee. Kirjuta meile, miks just Sina vajad stiilimuutust ja peaksid auhinna endale saama. Märgi juurde oma nimi, telefoninumber ja Buduaari kasutajanimi. Paremad võimalused võiduks saad, kui ütled meile oma kirjas, milline toode Sulle E BUTIIGI poest kõige rohkem meeldib. Kui lisad oma pildi ka Buduaar.ee võistluskeskkonda, suurendad võiduvõimalusi veelgi!

Võitja valitakse välja meile laekunud motivatsioonikirjade põhjal 19. veebruaril 2010. Züriisse kuuluvad Signe Kõiv ja Jana Melis E BUTIIGIST ning Buduaar.ee toimetaja Mirjam Simmer. Võitjaga võtame ühendust e-maili ja telefoni teel ning lepime kokku stiilipäeva. 

Stiilimuutuse viime läbi E BUTIIGI salongis Tallinnas Tammsaare keskuses. Stiilimuutus sisaldab jumestust, 3 erinevat stiili rõivastust, fotosessiooni ning 600 krooni väärtuses võitja poolt valitud tooteid E BUTIIGIST.

Võitja nime ja fotosessiooni avaldame E BUTIIGI ning Buduaari kodulehtedel!

Pilte saab lisada kuni 15. veebruarini 2010!

Stiilimängu võitja on Kerli Voodla!
E BUTIIK pani välja ka lisaauhinnad:
Siiri 120 pärjatakse 400 kroonise E BUTIIGI kinkekaartiga, kasutaja ssandra (san) ja armasmari (Zumm-Zumm) 300 kroonise E BUTIIGI kinkekaartiga!   

Palju õnne kõikidele võitjatele!  

E BUTIIK võtab võitjatega ühendust!

E BUTIIK