Valik langetatud! Debenhams esitleb: võida ema-tütre stiilipäev ja fotosessioon!

Valik langetatud! Debenhams esitleb: võida ema-tütre stiilipäev ja fotosessioon!

Armas ema ja kena tütar või vastupidi! Buduaar ja Debenhams soovivad teile kinkida ühe toreda koosolemise päeva koos põneva stiilimuutuse, fotoseeria pildistamise ja kingitustega.

Armas ema ja kena tütar või vastupidi!

Buduaar ja Debenhams soovivad teile kinkida ühe toreda koosolemise päeva koos põneva stiilimuutuse, fotoseeria pildistamise ja kingitustega.

Kui tunned, et sulle ja su emale või tütrele kuluks ära Ženja Fokini profesionaalne riietumise stiilinõu, värskendused meigi ja soengu osas ning ühtlasi sooviksid endale mälestuseks kaunist fotosessiooni teist kahest, siis saada meile oma kandideerimiskiri teele.

 
Ootame soovijate kirju kuni 29. jaanuarini aadressile online@buduaar.ee.
Arvestama peab, et stiilimuutuseks kulub terve päev ning teil peaks olema võimalus tulla ise Tallinnasse kohale.

Kirjale lisa kindlasti:
*Sinu ja sinu ema/tütre nimed ja vanused
*Fotod (täispikkuses)
*Telefoninumber, et saaksime kiiresti ühendust võtta ja vajadusel lisainfot küsida
*Kirjuta paari reaga, miks me peaks valima sinu:)

Muutumispäev toimub Tallinnas ning osalejal peab olema võimalik veeta üks tööpäev veebruari alguses ilu- ja stiilitiimiga.

Väljavalitud naised saavad kingituseks Debenhams kinkekaardid koguväärtuses 100€ ja üllatuskingitusi iluloojatelt.

Sügisel Rocca al Mare kaubanduskeskuses avatud Briti juhtiva kaubamaja Debenhams kauplusest leiab laias valikus naiste-, meeste- ja lasteriideid, jalatseid ja pesu nimekate disainerite nagu Baker by Ted Baker Jeff Banks, Red Herring, Jasper Conran, Julien Macdonald, Ben de Lisi, John Rocha, Bluezoo loomingust ning eksklusiivset Designers at Debenhams kaubamärgi rõivaid.  Lisaks on Debenhamsi kaupluses saadaval ka laias valikus ilutooteid, mille hulgas eksklusiivselt vaid Debenhamsist leitavatelt kaubamärkidelt ning samuti britipäraseid kodukaupu.

Debenhams stiilimuutuse fotod avaldame Buduaar Shopping 2014 kevadajakirjas.

Iluloojateks on Ghd Eesti ja Richbeth ilu- ja disainistuudio ilutiim.

Usaldage end proffide hoolde, et veelgi kaunimana end aastal 2014 tunda. 

TÄNAME kõiki soovikirja saatjaid!

Meie valik osutus oodatust palju kordi raskemaks, sest toredaid soovikirjasid laekus väga palju. Otsustasime sel korral, et valime nooruslikult särava 50 pluss ema ja tema imeilusa 19aastase tütre. Thea ja Ketlininga kohtume juba üsna pea ning enne ja pärast tulemust saab nautida Buduaari kevadises ajakirjas. Järgmiste muutusteni!