Võida endale UUS ÕMBLUSMASIN! Boonusena juurde ka personaalne õmbluskursus!

41 kommentaar
Võida endale UUS ÕMBLUSMASIN! Boonusena juurde ka personaalne õmbluskursus!

Mis on majanduslanguse juures parim nipp? See on imelihtne – ära osta enam uusi riideid, selle asemel õmble oma vanad riided ise uueks! Isegi, kui sa täna õmmelda veel ei oska, ei ole sellest midagi katki. Kunagi ei ole hilja õppida. Siinkohal pakubki Budaar  koostöös õmblusmasinate müügiga tegeleva kauplusega täiuslikku stardipaketti uuele või vanale õmblushuvilisele. Võimalus on võita endale korralik uus JANOME  KODUÕMBLUSMASIN! Lisaks õmbusmasina võidule lisandub  boonusena veel ÕMBLUSKURSUS professionaalide käe all, kes aitavad võidumasinaga valmis õmmelda sinu esimesed enda tehtud riideesemed.  Et seda auhinda võita, vasta allpool kolmele lihtsale küsimusele. Kõik õiged vastused leiad SIIT. Auhinna paneb välja kauplus Õmblusmasinate abi, aadressil Tehnika 24, Tallinn. Koduleht www.omblusmasinad.ee MÄNG LÕPPENUD! AUHINNA VÕITIS KRISTEL PAATS! VÕITJAGA VÕETAKSE ÜHENDUST. 

Mis on majanduslanguse juures parim nipp?

See on imelihtne – ära osta enam uusi riideid, selle asemel õmble oma vanad riided ise uueks!

Isegi, kui sa täna õmmelda veel ei oska, ei ole sellest midagi katki. Kunagi ei ole liiga hilja õppida. Siinkohal pakubki Budaar koostöös õmblusmasinate müügiga tegeleva kauplusega täiuslikku stardipaketti õmblushuvilisele. Võimalik on võita endale korralik uus JANOME  KODUÕMBLUSMASIN!

Lisaks õmbusmasina võidule lisandub boonusena veel ÕMBLUSKURSUS professionaalide käe all, kes aitavad võidumasinaga valmis õmmelda sinu esimesed enda tehtud riideesemed. 

Et seda auhinda võita, vasta allpool kolmele lihtsale küsimusele.

Kõik õiged vastused leiad SIIT.

Auhinna paneb välja kauplus Õmblusmasinate abi, aadressil Tehnika 24, Tallinn. Koduleht www.omblusmasinad.ee

MÄNG LÕPPENUD!

AUHINNA VÕITIS KRISTEL PAATS! VÕITJAGA VÕETAKSE ÜHENDUST.