Võida rikka peotüdruku pakett: laud, piletid ja pudel Dom Perignon’i Domi peol ööklubis Teater!

Võida rikka peotüdruku pakett: laud, piletid ja pudel Dom Perignon’i Domi peol ööklubis Teater!

Tahad pidutseda oma seltskonnaga juba sel nädalalõpul pealinna ühes kuumemas ööklubis Teater? Sel reedel toimub ööklubis Teater uus üritus Dom Party. See on lõbus pidu, mis valmib koostöös maailmakuulsate brändidega nagu Vertu, Versace ja loomulikult üks maailma parimaid šampanjasid Dom Perignon. Sel õhtul näed laval esinemas mitmeid artiste Eestist ja välismaalt. Peole lisavad vürtsi kaunid Dom Madame go-go diivad ning muusikavalikus on vaid kuumad klubihitid. 

Tahad pidutseda oma seltskonnaga juba sel nädalalõpul pealinna ühes kuumemas ööklubis Teater? Sel reedel toimub ööklubis Teater uus üritus Dom Party. See on lõbus pidu, mis valmib koostöös maailmakuulsate brändidega Vertu, Versace ja loomulikult ühe maailma parima šampanjaga Dom Perignon. Sel õhtul näed laval esinemas mitmeid artiste Eestist ja välismaalt. Peole lisavad vürtsi kaunid Dom Madame go-go diivad ning muusikavalikus on vaid kuumad klubihitid. 

Kui tahad olla sellel peol oodatud VIP-külaline, siis vasta ühele kergele küsimusele: kes on sinu lemmik Eesti artist ja kes on lemmik välisartist?

Loosimine toimub reedel, 28. oktoobril kl 12.00.

Võitjat ootavad tasuta klubipääsmed kuni kuuele inimesele, laud ja pudel Dom Perignoni.

Loosimises osalevad kõik, kes on lisanud oma vastuse kommentaariumi ning on lisanud oma info, mis kommentaaris küsitud on ( nimi, telefon, e-mail). Vastata võid ka Buduaar.ee fännilehel Facebookis.

 

VIP paketi võitis Seren Aavik, palju õnne!