VÕITJA! BRAUN AUHINNAGA TEST: Milline mees sooviks sind suudelda?

VÕITJA! BRAUN AUHINNAGA TEST: Milline mees sooviks sind suudelda?

Huuled pole pelgalt rääkimiseks ja naeratamiseks, vaid nendega saab ka oma potentsiaalset partnerit hinnata. Tänu suudlemisele saab teada, kas tekivad või siis ei teki inimeste vahel tunded. Suudlemine on väga veenev. Ning me teame ka seda, et hea suudlus tekitab erutust, mis võib viia seksini.

Suudlemine on armastuse väljendamiseks väga tähtis tegevus ja kui oled osav suudleja, siis võid kindlustada selle, et partner jääb sinuga üsna pikaks ajaks kokku. Kuigi habe võib mehe välimuse seksikaks ja müstiliseks muuta, võib see ka teie kuumade suudlushoogude puhanguil sinu õrna näonaha ära hõõruda. Selleks ongi maailma loodud erinevad raseerimisvahendid, millest on kõige mugavam ja aega kokkuhoidvam kasutada elektrilist Braun pardlit.

Enne suudlemiseni jõudmist on aga oma töö juba ära teinud silmad, nina ja kõrvad ning kui sa tahaksid teada saada, millised mehed sooviks sinuga lähemalt tutvuda, siis vasta allolevatele TESTi küsimustele ja loe tulemust. 

Lisaks meelelahutusele on ühel fortuunasoosikul võimalus võita ka üks Braun pardel. Selleks et näha testi tulemusi ja osaleda loosis, täida ära ka e-maili aadressi väli. Tulemused ilmuvad peale SAADA nupule klikates. 

Võitja loosime välja 30. novembril. 

PALJU ÕNNE Kirsika Rooni! Fortuuna valis võitjaks Sinu ja Buduaar võtab Sinuga ühendust, et üle anda Braun Series 3 pardel. 

Toredat testimist!

Braun Series 3                            Braun Series 5                  Braun Series 7                                       

Braun Cool Tech,  Braun cruZer beard&head