Võitja loositud! Buduaari Gurmeekool: puhtad maitsed Mary, Olivia ja Alfrediga

Võitja loositud! Buduaari Gurmeekool: puhtad maitsed Mary, Olivia ja Alfrediga

Buduaari sellekordse gurmeekooli sooviks on kevadiselt värvikalt serveeritud toiduelamus läbi maitsepuhtuse.
Meie soovid saavad täidetud puhaste ja maitsvate koostisosade nagu mahedate Olivia toiduõlide ja maitsvate Alfred Vogel orgaaniliste toodetega, millest loovad meile gurmeeroad Villa Mary gurmeerestorani toiduvõlurid eesotsas peakokk Vladislav Korpusoviga.

Buduaari seekordse gurmeekooli sooviks on kevadiselt värvikalt serveeritud toiduelamus läbi maitsepuhtuse.

Meie soovid saavad täidetud puhaste ja maitsvate koostisosade nagu mahedamaitseliste Olivia rapsiõlide ja maitsvate Alfred Vogel orgaaniliste toodetega, millest loovad meile gurmeeroad Villa Mary gurmeerestorani toiduvõlurid eesotsas peakokk Vladislav Korpusoviga.

Kui Sinagi soovid koos oma kaaslasega tulla 20. veebruaril kell 16.00 toimuvale kokkamisüritusele, mis toimub Villa Mary Gurmeerestoranis, siis vasta allolevale küsimustikule ühe ainuõige valikvastusega ja saada oma andmed meile teele. Võitjale anname võidust teda 19. veebruari pärastlõunal.

Gurmeekooli staarid on:

 

*Olivia mahedamaitselised rapsiõlid, mis valmivad meie endi kodumaa põllumeeste poolt kasvatatud kemikaalivabast rapsist.  Kuna kõik tootmisprotsessid toimuvad meie endi armsal Eestimaal, siis Olivia õlidel eelis teiste ees on lisaks kvaliteedile ka värskus. Olivia rapsiõlide tervislikkusest loe lisa SIIT. Erinevate tunnustusmärkide osas läbi aegade saad lisainfot Olivia kodulehelt.

 

 

 

*Alfred Vogel tervislikud puhtad  tooted Biotta ökoloogilised köögi- ja puuviljamahlad on 100% naturaalsed ja toodetud vaid mahetoorainest. Vaata hõrku valikut täpsemalt SIIT
BioSnacky tootesari orgaanilistest seemnetest koduseks idandamiseks. Igal idandil on erinev maitse ja toiteväärtus.
Toit peab olema orgaaniline ja nii värske ja naturaalne, kui vähegi võimalik. Vaid siis maitseb see hästi ja on tervisele hea. Nii on öelnud Alfred Vogel.

Gurmeekooli toimumiskoht, luksuslik Villa Mary asub Viimsis otse merekaldal. Aastaid Eesti suurettevõtja Alexander Kofkini residentsina kasutuses olevad hooned on nüüdsest külalistele avatud. Täna pakub Villa Mary luksuslikku majutust, siin asuvad gurmeerestoran ja suveterrass, ruumid privaatseks einestamiseks ning palju muud. Restorani teeb eriliseks tema mereäärne asukoht, võrratu panoraamvaade Tallinna lahele ja sealsed hõrgud gurmeeroad.

Head vastamist ja võitmist!

Täname kõiki gurmaane mängust osavõtmast! Loosiratas valis võitjaks Kairi K! Buduaar võtab võitjaga ühendust.