VÕITJA LOOSITUD! KOMPLEKT BIONIKE suviseid dermakosmeetikatooteid!

Pärast pimedat ja väsitavat talve naudime päikesekiiri oma kahvatutel põskedel nii tihti kui võimalik. Meie oleme valmis päikese käes viibima, kuid kas seda on ka meie nahk?

On teada, et päikesel on nii hea kui ka halb mõju. Päikesekiirguse toimel paranevad ainevahetus ja vereringe, suureneb töövõime ja tugevneb immuunsus, kuid paraku tuleb teisalt arvestada UVA- ja UVB-kiirguse kahjulike mõjudega. Päevitamise ajal tungib UVA-kiirgus pikema lainepikkuse tõttu sügavamale nahka, tekitab kiire nahapunetuse ja pigmendilaike, põhjustab naha enneaegset vananemist, häireid immuunsüsteemis ning suurendab märkimisväärselt nahavähi ohtu.

UVB-kiirguse toime sõltub paljudest teguritest. Kuna sel kiirgusel on lühem lainepikkus, ei jõua see naha pealispinnast kaugemale. Kuid ülemäärase kiirgusega võivad kaasneda päikesepõletus, immuunsüsteemi nõrgenemine, nahavähk, kroonilised silmakahjustused ja naha vananemine. 

BioNike Defence Sun päikesekaitsetooted annavad kolmekordse päikesekaitse, mis aitab kaitsta:

• lühiajalise kahjustuse eest tänu uuenduslikule Network Expert tehnoloogiale, mis parandab UVA-UVB päikesekaitse süsteemi efektiivsust;

• infrapunakiirguse poolt põhjustatud vabade radikaalide kahjuliku mõju eest;

• pikaajalise, bioloogilise kahjustuse eest tänu erilistele PRO-REPAIR kompleksile, mis aitab tugevdada DNA kaitse- ja taastumismehhanisme.

BioNike päikesetoodete valikust leiad päikesekaitsetooted ja päevitusjärgsed tooted nii lastele kui täiskasvanutele. 

Päikesekaitsetoodete valik on väga lai – tooted leidub nii näole kui ka kehale ning nii väga tugevaks kui ka nõrgemaks kaitseks (SPF 50+, SPF 50, SPF 30, SPF 15, SPF 6). Tooteid on erinevatele nahatüüpidele, ka rasusele ja aknele kalduvale nahale. Kerge tekstuuriga ning nahale õrnad tooted on veekindlad, lastele mõeldud päikesekaitsetooted on ka liivakindlad.

Päevitusjärgsed tooted annavad päikesekuumale nahale värskustunde ning aitavad taastada naha loomuliku niiskustaseme. PRO-REPAIR kompleks aitab võidelda päikese poolt põhjustatud kahjuga, stimuleerides naha loomulikke taastumismehhanisme.

Kõik tooted sobivad tundlikule nahale, need on säilitusainete-, lõhnaainete- ja gluteenivabad ning nikkel-testitud. Kõiki on lihtne peale määrida, imenduvad kiirelt ning ei kleepu. 

Itaalia bränd BioNike spetsialiseerub apteegi dermakosmeetikale, mis on loodud spetsiaalselt tundlikule ja allergilisele nahale. BioNike tootevalikust leiab laia valiku allergeenivaba koostise põhimõttele vastavaid nahahooldus- ja dekoratiivkosmeetikatooteid, mis tähendab, et kõik tooted on säilitusainetevabad, lõhnaainetevabad (osad tooted sisaldavad allergiavabu lõhnaaineid, mis on hoolikalt valitud), gluteenivabad ning nikkel-testitud (dekoratiivkosmeetikal on kontrollitud ka kroomi ja koobaltisisaldus). 

BioNike tooted on saadaval Apotheka apteekides, Südameapteekides ning Apotheka Beauty esinduspoes ja veebipoes. Jälgi meie tegemisi Facebookis ja Instagramis BioNike Eesti!

Mängu auhinnaks on kolmest tootest koosnev komplekt BioNike suvetooteid:

Defence Sun tabletid beeta-karoteeni, C- ja E-vitamiini, tsingi, vase, lükopeeni, konjugeeritud linoolhappe, beeta-glükaani ja L-karnosiiniga valmistavad naha ette päikese käes viibimiseks ja päevitamiseks. Tsink, vask ja C-vitamiin toetavad immuunsüsteemi talitlust, vitamiinid C ja E, tsink ning vask aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Tablettide võtmist on soovitatav alustada 20–30 päeva enne päevitushooaega ning jätkata tarvitamist kogu päevitusperioodi vältel. Ei asenda päikesekaitsetooteid!

Defence Sun SPF30 päikesekaitsepiim (tugev päikesekaitse) kehale ja näole. Kerge ja mittekleepuva tekstuuriga piim tagab kaitse nii UVA-, UVB- kui ka infrapunakiirguse vastu, on veekindel ja nahale õrn. 

 

Defence Body 24h niisutav spreilosjoon on väga kerge tekstuuriga ja imendub kiiresti, lubades riietuda kohe pärast selle kasutamist. Losjoon niisutab nahka sügavuti kuni 24 h. Selle siidine puudutus ja õrn allergiavaba lillelõhn annavad meeldiva tunde. Pudeli eriline tehnoloogia võimaldab pihustada igas asendis, muutes kasutamise äärmiselt mugavaks. Ideaalne pärast päikesevanne. 

 

Selleks, et võita endale see mõnus suvine BioNike tootekomplekt, osale Buduaari lugejamängus ning vasta kahele küsimusele.

Võitja on loositud!