Reklaam sulgub sekundi pärast

VÕITJA LOOSITUD! LUKSUSLIK pruunisistaja Australian Gold Sol D Mand

Päevitunud jume muudab meid kõiki kaunimaks. Eesti kliimas on päris päikesega võimalik end pruuniks päevitada vaid paaril kuul aastas, kuid see ei tähenda, et lõunamaa jumet ei ole võimalik saavutada.

Lisaks solaariumile ja päikesele on olemas ka plaan C, kuidas pruuniks saada ja selleks on pruunistajad. Siinkohal on eriti oluline kasutada vaid kõige efektiivsemaid kvaliteettooteid, kuna vastasel korral on tulemus kole. Kas soovid keset talve kõik oma kauni jumega pahviks lüüa? Kasutadaes Australian Goldi Derma Dark pruunistajad on see garanteeritud! 

 

Selleks, et võita endale unelmate toode Australian Gold Sol D Mand  mille väärtus on ligi 90 €, osale Buduaari lugejamängus ning vasta kahele küsimusele. 

Luksuslik HydraPlex tehnoloogia niisutab nahka maksimaalselt, valmistades ideaalse pinna drastiliselt tumedaks tulemuseks. Eksklusiivne vitamiinijook toidab tõhusate toimeainetega, kaitseb vananemismärkide tekkimise eest ja noorendab. Suurepärane nahahooldus paneb naha tervisest särama. Ideaalne toode igapäevaseks nahahoolduseks!

Võitjaks osutus Mari Rand. Palju õnne!