VÕITJA loositud! Testi ja võida: milline sportlane sa oled? Sportlandi väärtuslik auhind!

Päikeselisel kevadhooajal puhkeb valla mitte ainult looduse ilu, vaid ka kenad sportlikud naised tunnevad endas uut energiat, et oma keha ja vaim säravasse vormi viia.  

Koostöös Sportlandiga viime kevade hakul läbi toreda testi, mille tulemusena selgub milline treeningstiil sind kõige enam iseloomustab ja milline oleks ka sulle kõige enam sobiv treeningvarustus. 

Sportlandi kevadkampaania sõnumiks on „Sport teeb ilusaks”. Alates 2. märtsist kingib Sportland igale vähemalt 120 € eest ostu teinud treeningtoodete ostjale 50 € väärtuses igale sportlasele vajaliku stardipaketi. 

Kõigi vastajate vahel loositakse 16. märtsil välja ühele inimesele 100 € väärtuses adidas treeningvarustust.

Toredat vastamist! 

Päikselisel kevadhooajal puhkeb valla mitte ainult looduse ilu, vaid ka kenad sportlikud naised tunnevad endas uut energiat, et oma keha ja vaim säravasse vormi viia.  

Koostöös Sportlandiga viime kevade hakul läbi toreda testi, mille tulemusena selgub milline treeningstiil sind kõige enam iseloomustab ja milline oleks ka sulle kõige enam sobiv treeningvarustus. 

Sportlandi kevadkampaania sõnumiks on „Sport teeb ilusaks”. Tea, et alates 2. märtsist kingib Sportland igale vähemalt 120 € eest ostu teinud treeningtoodete ostjale 50 € väärtuses igale sportlasele vajaliku stardipaketi. 

Kõigi siin meie ühise testi vastajate vahel loositakse 16. märtsil välja ühele inimesele 100 € väärtuses adidas treeningvarustust (tavahinnas).

Toredat vastamist! 

VÕITJA loositud!

Kõikide 1242 osavõtja seast soosis loosiingel MARLEENi. Palju õnne ja Buduaar võtab võitjaga ühendust!