VÕITJA LOOSITUD! TROOPILINE ahuhu organic hair care šampoon ja palsam

VÕITJA LOOSITUD! TROOPILINE ahuhu organic hair care šampoon ja palsam

Öeldakse, et juuksed on naise kauneim ehe. Kes meist ei sooviks omada kohevaid ja kauneid, elujõulisi ja terveid kiharaid? Juuste välimus sõltub erinevatest teguritest nagu näiteks geneetika, elustiil ning kindlasti ka tooted, millega me neid hooldame. Õigesti valitud šampoon ja palsam mängivad olulist rolli.

Mille järgi aga valida endale õiged juuksehooldustooted? Kindlasti tasuks olla teadlik, mis on konkreetse šampooni või palsami koostisosad, mitte lähtuda üksnes lubatavast toimest. Kogu ilumaailmas on üha enam hakatud hindama looduslikke ja orgaanilisi tooteid. Hiljuti Eesti turule jõudnud uudne juuksehooldusvahendite sari ahuhu organic hair care, mis on loodud inspireerituna Hawaii viljakal pinnasel kasvavast ahuhu-taimest, on kahtlemata katsetamist väärt. Ahuhu‘t tuntakse kui taime, mis ravib 150 haigust ning selle seemneekstrakt tugevdab juukseid juurtest kuni otsteni. Selle imelise juuksehooldustoodete sarja valikust võime leida ka taimse kollageeniga rikastatud šampooni ja palsami, mille loosime Buduaari veebimängus välja ühele õnnelikule lugejale. 

ahuhu organic hair care collagen kollageeniga tagab kauakestva kohevuse igale juuksetüübile. Tooted sobivad eriti hästi õhukestele, nõrkadele ja peene kiuga juustele. Tooted on taimse kollageeniga, tervendavad, tugevdavad ja kaitsevad juuste struktuuri ning parandavad juuste kammitavust. Sarja iseloomustab lille-puuviljalõhn.