Võitja loositud! Tule meiega kokkama! Vasta ja võida osalus Buduaari gurmeekoolis!

Võitja loositud! Tule meiega kokkama! Vasta ja võida osalus Buduaari gurmeekoolis!

Oi, kuidas me ootame suve ja suviseid seltskondlikke toidunaudinguid! Seepärast otsustasimegi kutsuda kokku häid ja toredaid inimesi, kellega koos suunduda keset vanalinna asuvasse supermõnusasse ja ilusasse itaaliapärase menüüga Al Bastionesse, et sealse peakoka juhendamisel õppida suveks uusi maitsenüansse pakkuvate roogade tegemise. 

Oi, kuidas me ootame suve ja suviseid seltskondlikke toidunaudinguid! Seepärast otsustasimegi kutsuda kokku häid ja toredaid inimesi, kellega koos suunduda keset vanalinna asuvasse mõnusasse ja ilusasse itaaliapärase menüüga Al Bastionesse, et sealse peakoka juhendamisel õppida suveks uusi maitsenüansse pakkuvate veidi pidulikemate roogade tegemise. 

Kutsume ka Sind, kui oma osalemisesoovist meile märku annad!

Selleks, et me teaksime sind valida koos kaaslasega ühinema, vasta allolevale küsimustikule ühe ja ainuõige vastusega, täida ära oma kontaktandmete väli ja jää ootama neljapäeval võimalikku ühendusvõttu. 

Gurmeeüritus toimub reedel, 15. mail algusega kell 14.00. Sind ootab õdus Al Bastione restoran, kus menüü mitmekülgsuse ja parima tooraine eest vastutab Põhja-Itaaliast pärit kokk Stefano Cover, igapäevaselt hoiab toitude kvaliteedil silma peal auhinnatud Kirill Kirejev.

Meie toiduvalmistamisele on Veski Mati poolt rikkalik tootevaru saabumas, sest on ju ühe tõeliselt gurmeetoidu kvaliteedi saladus peitumas kasutatavas põhitooraines. Ja selles võid samuti kindel olla, et see kokkamisüritus saab olema väga meeleolukas ja ilmselt jääb ka igavesti sinu maitsemeeltesse ja emotsionaalkehasse, sest kõik saab olema lihtsalt võrratu. 

 

 

Jookidega kostitab meid Altia Eesti, kelle poolt pakutakse maitsvaid ja moodsaid itaaliapäritolu kokteile Camparist, Francelicost ja Aperolist

 

 

 

Al Bastione suveaed, mis avati nüüd maikuus, pakub lisaks heale toidule ja joogile ka meelelahutuslikku poolt. Tegemist on kauni ja rikkalikult rahvast mahutava kultuuriaiaga, kus  laval astuvad üles Eesti parimad artistid – muusikud, lauljad, teatrikarakterid, luuleinimesed ning moedisainerid.

Vastused leiad siinsetele aktiivlinkidele klikates ja guugeldades.

Head vastamist ja loodame sinuga peagi tutvuda!

 

Palju õnne Kadi, oled oodatud koos meiega kokkama! Võtame sinuga peagi ühendust.

Buduaar