VÕITJA LOOSITUD! Vasta ja võida suveks CHANGE päevitusriided

VÕITJA LOOSITUD! Vasta ja võida suveks CHANGE päevitusriided

CHANGE 2013 päevitusriiete kollektsioon on jõudnud CHANGE Eesti esinduskauplustesse. Analoogselt teiste CHANGE pesukollektsioonidega koosneb ka rannariiete kollektsioon alati kolmest erinevat stiilisuunast – luksuslik „Charade“, naiselik „Change“ ning nooruslik ja taskukohane „Chic“.  

CHANGE 2013 päevitusriiete kollektsioon on jõudnud CHANGE Eesti esinduskauplustesse.

Analoogselt teiste CHANGE pesukollektsioonidega koosneb ka rannariiete kollektsioon alati kolmest erinevat stiilisuunast – luksuslik „Charade“, naiselik „Change“ ning nooruslik ja taskukohane „Chic“.

Sellel suvel keskenduvad kõik kolm stiili peamiselt troopilisele temaatikale, mis on täis külluslikke ning tugevaid toone ning erinevaid mustreid. Harjumuspäraselt ei puudu ka selle suve trendide seast juba eelmistest aastatest armsaks saanud lõbus ning lihtne meremehestiil.

Luksuslikus „Charade“ kollektsioonis on põhirõhk graafilisel trükil. Tugevalt on esindatud ussimustrid, mida täiendavad kontraste loovad detailid. Seda kõike raamistavad trendikalt tugevad ning tumedad toonid.

„Change“ ujumisriiete kollektsioon on elegantne ning mõjub tänu lahedatele suurlinna suvistele monokroomsetele mustritele energiliselt. Los Angelese katuseterrasside õhkkonda meenutav kollektsioon on segu modernsest urbanistlikust safarist ning neutraalsetest, valgetest ning puhastest toonidest. Seda kõike rõhutavad hoolikalt viimistletud detailid ning elegantsed lõiked. Värske pilk heidetakse ka meremeheteemale ning klassikaliste värvide asemel kasutatakse triipudes türkiisi ning pruuni.

Nooruslik „Chic“ kollektsioon üllatab ilmekate värvide ning armsa Hawaii teemaga. Mustrites ei puudu lilled ning toonides suvine värskus. Lõiked on lahedad ning värsketele värvidele annavad särtsu juurde silmatorkavad valged detailid. Lemmikuteks on valge-punase-sinise kombinatsioon või musta-valge-punase kombinatsioon. Teiste seas on esindatud ka puhtad punased toonid, retromummud ning üliarmsad mustrid.

CHANGE rannarõivad ning aksessuaarid on spetsiaalselt loodud sobituma päevitusriiete kollektsiooniga. Valikus on nii värsketes toonides kleite kui ka klassikaliste lillemustritega tuunikad. Kombineerides neid CHANGE päevitusriietega luuakse teadlikult trendikas ning terviklik suvine välimus.

CHANGE kauplused asuvad Tallinnas Rocca al Mare ja Ülemiste keskustes ning Tartus Tasku keskuses.

 

CHANGE loosib välja kohe-kohe saabuvaks suveks ühele õnnelikule päevitusriided. Galeriist leiad 11 Buduaari lemmikut rannariiete komplekti , vali Sina neist samuti oma lemmik.

Kirjuta kommentaaridesse pildi number ning lisa ka enda e-mail, et saaksime sinuga võidu korral ühendust võtta.

Võitja kuulutame välja 30. aprillil!


Loosiõnn naeratas kasutajale kiku, kelle maili aadress on kristi.jakobson@hotmail.com. 

Palju õnne võitjale ja aitäh kõigile osalejatele!

 

 


Tutvu CHANGE valikuga nende ka nende facebooki lehel.