Võitja loositud! Vasta küsimustele ja võida püsimeigiprotseduur Esteticline’ilt

Võitja loositud! Vasta küsimustele ja võida püsimeigiprotseduur Esteticline’ilt

Püsimeik kogub populaarsust ka eestlannade seas, sest see on kõige lihtsam võimalus juba hommikul ärgates ilus välja näha või säilitada esinduslik välimus näiteks ka tipptasemel sporti tehes. 

Ukrainlannast püsimeigikunstnik Nataliya Yeremenko on Eestis elanud juba üle kümne aasta. Nataliya poolt asutatud püsimeigisalong Esteticline tähistab sel suvel viiendat sünnipäeva ning Tallinna südalinnas asuvasse Esteticline salongi sisenedes jääb koheselt silma seinatäis diplomeid ja tunnistusi, mis kinnitavad, et tegu on oma ala hinnatud meistriga.

Nataliya kuulub oma eriala tippude hulka mitte ainult Eestis, vaid kogu maailmas. Kaunis ukrainlanna ei ole kade ka oma oskusi jagama – nii reisib ta osa ajast ringi, esinedes erinevatel konverentsidel ja koolitustel, andes ka teistele edasi oma teadmisi ning kogemusi. Erialased reisid
ja võistlused, mille kohtunikuks on teda kutsutud, viivad Nataliyat nii
ida- kui läänepoole, kus ta on kogunud palju tunnustust. Üle maailma on püsimeigist saanud väga populaarne jumestamise viis ning mitmes riigis ilmuvad isegi regulaarsed püsimeigiajakirjad, kus tutvustatakse värskemaid trende ja parimaid töid. 

Püsimeik kogub populaarsust ka eestlannade seas, sest see on kõige lihtsam võimalus juba hommikul ärgates ilus välja näha või säilitada esinduslik välimus näiteks ka tipptasemel sporti tehes. Kõige rohkem eelistavad eestlannad püsimeigiga korrigeerida oma kulme, aga ka silmalainer ja huulte püsimeik on populaarsed teenused. Nataliya hea käsi ja stiilitunne on aastate jooksul loonud talle ka Eestis oma kindla kliendi- baasi naistest, kes soovivad just tema käe all oma püsimeiki värskendada. Algusaastatel töötas Nataliya oma salongis üksinda, kuid kuna töömaht kasvas meeletu kiirusega, siis tänaseks on ta välja koolitanud oma tiimi ja lisaks Nataliyale töötab Esteticline salongis veel kaks püsimeigitehnikut. Vaatamata sellele jääb ikka aeg- ajalt töökäsi puudu ja järjekord Nataliya vastuvõtule võib küündida kuni aastani. Püsi- meik on vastutusrikas valdkond ja sarnaneb mitmeski mõttes ilukirurgiaga. Seetõttu on väga oluline, kelle kätesse sa oma ilu usaldad! 

 

Buduaar ja Esteticline loosivad välja ühe õnneliku, kes saab kulmude korrektrsiooni protseduuri ja järelhoolduse tasuta. Et seda võita, tuleb õigesti vastata järgmistele küsimustele. Mäng toimub 15.06-30.06.2015.

 

Võitja on loositud, palju õnne Eneli Nessel! Võtame sinuga emaili teel ühendust.