VÕITJA! MÄNG: KUIDAS VÕITA endale rikkalik jume?

75 kommentaari
VÕITJA! MÄNG: KUIDAS VÕITA endale rikkalik jume?

Kui oled siiani uskunud, et pimedal ajal on parimaks võimaluseks endale kaunis jume solaariumist saada, siis nüüdsest muudad suure tõenäosusega koheselt oma meelt. Selleks, et saavutada  troopiline päevitus, ei vaja sa muud, kui üht tõhusat spray-päevitust. Hea uudis on see, et viimasel ajal on maailmas juba aastaid populaarsust kogunud moodus, jõudnud ka Eestis paljude lemmikuks kujuneda.

Kui oled siiani uskunud, et pimedal ajal on parimaks võimaluseks endale kaunis jume solaariumist saada, siis nüüdsest muudad suure tõenäosusega kohe oma meelt. Selleks, et saavutada troopiline päevitus, ei vaja sa muud kui üht tõhusat spray-päevitust. Hea uudis on see, et viimasel ajal on maailmas juba aastaid populaarsust kogunud moodus jõudnud ka Eestis paljude lemmikuks kujuneda.

Nüüd on ka sinul ja su sõbrannal võimalus lähemat tutvust teha TanTani spray-päevitusega, sest Buduaar loosib Sulle ja Su sõbrannale välja kauni spray-päevituse. 

Selleks tuleb Sul: 

1. Jätta kommentaariks sõbranna nimi, kellega spray-päevitusse tuleksid. Kommenteerima peab buduaar.ee keskkonda sisselogituna või lisama oma nime ja e-maili aadressi (ei ole nähtav teistele kasutajatele) kommentaari juurde.
2. Hakka jälgima Tantan’i Facebookis SIIN

Võitja loosime välja 11.11. Võitjaks osutus Merilyn K. Võtame Sinuga ühendust. Palju õnne!

www.tantan.ee