Võitja nimi avaldatud! Võida evian® erikollektsiooni ELIE SAAB kauni disainpudeliga kinkekarp!

Võitja nimi avaldatud! Võida evian® erikollektsiooni ELIE SAAB kauni disainpudeliga kinkekarp!

Novembris on Eestisse müügile saabumas moedisainer Elie Saabi poolt disainitud evian® 2014 erikollektsiooni klaaspudelites vesi, mis sobib imeliselt pidulaudadele, kingituseks ning ka kollektsioneerimiseks.

Novembris on Eestisse müügile saabunud moelooja Elie Saabi poolt disainitud evian® 2014 erikollektsiooni klaaspudelites vesi, mis sobib imeliselt pidulaudadele, kingituseks ning ka kollektsioneerimiseks.

Tegemist on tõeliselt kauni disainpudeliga, mida evian® koostöös maailma tippmoeloojatega on välja andmas juba kuuendat aastat järjest. Aasta 2014 evian®-i limiteeritud koguses eripudelit kaunistab Elie Saabile iseloomulik naiselik ja elegantne pitsimuster ning pudeli sisu täidab puhas Prantsuse Alpide mineraalvesi.

Soovime koostöös evian®-iga ühele teadmiste mängust osavõtjale kinkida antud elegantne disainpudel, koos kahe kauni klaasi ja ilusa ning vajaliku mälupulgaga.

Selleks palun vasta allolevale küsimustikule ühe ainuõige vastusega ning läheta oma kontaktandmed teele. Õigeid vastuseid leiab evian®-i kodulehelt SIIT ja artiklist “Loe, kes on evian® aasta 2014 disainpudeli kujundajaks!”

Võitja loosime välja 11.11 kuupäeval,  täpselt kell 11.11

Head vastamist ja loosiõnne!

evian® ELIE SAAB 75 cl suurune pudel jõuab müügile alates november 2013. Eestist leiad selle eksklusiivse toote parimatest valitud kauplustest ja restoranidest. Lisainfo www.facebook.com/evianeesti

 

VÕITJA! Loosiõnn naeratas Jaanika Villidole. Palju õnne kauni kingituse võidu puhul. Täname ka kõiki arvukaid osavõtjaid. Buduaar võtab võitjaga ühendust!