VÕITJA SELGUNUD! Sära ja vitaalsust andvaid Babé dermakosmeetikatooteid

Soovid nooruslikku, säravat ja vitaalset näonahka? Babé sarja Vitance Anti-Ox tooted koos Vitamin C+ sära andvate iluampullidega tagavad Sinu näonahale ideaalse sära ja nooruslikkust andva hoolitsuse. Seda tänu parimatele looduslikele Vahemere-äärset päritolu antioksüdantidele ja rikkalikus koguses stabiilsele C-vitamiinile. 

Palju õnne, Pille-Riin Mändoja! Võtame sinuga ühendust!

Meie igapäevased eluviisid suurendavad naha enneaegset vananemist. Selle põhjuseks on halb kaitstus vabade radikaalide eest, mis kahjustavad raku DNA-d ja tekitavad koekahjustusi. See omakorda kiirendab kortsude tekkimist ning muudab naha tuhmiks ja elutuks. 

Teatud määral on vabad radikaalid organismile vajalikud, sest tagavad normaalse ainevahetuse ja rakkude talitluse. Ent kui vabu radikaale saab liiga palju, muutuvad need organismile ohtlikuks. Vabade radikaalide teket põhjustavad näiteks liigne kokkupuude päikesega, keskkonna saastatus, stress, suitsetamine, alkoholi tarbimine, infektsioonid, ravimid ja ebatervislik toitumine. Appi tulevad antioksüdandid – ained, mis pidurdavad ja reguleerivad vabade radikaalide teket. 

Babé Vitance Anti-Ox sarja toodetes kasutatud eriline, looduslike toimeaineainetega Vahemere-äärse päritoluga multi-antoksüdantide kompleks aitab jõuliselt võidelda vabade radikaalide ja oksüdatiivse stressiga ning aitab seeläbi ennetada naha enneaegset vananemist. Nende looduslike toimeainete koostoime annab 73% säravama naha. 

Vahemere-äärse päritoluga multi-antoksüdantide kompleksi antioksüdandid pärinevad:

• oliividest – sisaldavad rikkalikult hüdroksütürosooli, mis aitab vältida vabade radikaalide põhjustatud kahjustusi.

• viinamarjadest – sisaldavad rikkalikult resveratrooli, mis aitab vältida naha fotosünteesi, kortsude teket, nahakuivust ja nahale plekkide tekkimist.

• tomatitest – sisaldavad rikkalikult lükopeeni, mis on suur antioksüdant saastunud keskkondades. Kaitseb oksüdatiivse stressi eest.

• rohelisest teest – rikkalik epigallokatehiingallaadi allikas, mis vähendab vabade radikaalide põhjustatud DNA-kahjustusi.

• nisust – sisaldab rikkalikult ferüülhapet, mis on võimas raku taastootja tänu oma kõrgele toiteväärtusele.

Tõhusaimaks toimeks on need Vahemere-äärset päritolu antioksüdandid ümbritsetud uudse kapsliga, mis koondab aktiivained oma sisemusse. Kui see imendub nahka, hakkavad antioksüdandid pidevalt ja pikkamööda 24 tunni jooksul vabanema.

Vitance Anti-Ox sarjast leiad kaks tõhusat igapäevast antioksüdantset näohooldustoodet. 

Detox näopesugeel on vahutav seebivaba puhastusgeel, mis eemaldab efektiivselt mustuse ja toksiinid ning kaitseb nahka vabade radikaalide eest. Nahk jääb särav ja elujõuline.

Vitalising niisutav kerge kreem-geel on tõeliselt siidise tekstuuriga niisutav kreem, mis taastab naha vitaalsuse tänu rohkele antioksüdantide sisaldusele ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest. Niisutavad toimeained jätavad naha sametiseks, elastseks ja säravaks.

Vitance Anti-Ox sarja tooted sobivad ka tundlikule nahale, sest kohtlevad Sinu nahka üliõrnalt ning on parabeeni-, värvaine- ja mineraalõlivabad, allergiavaba lõhnaainega, hüpoallergeensed, dermatoloogilielt ja oftalmoloogiliselt testitud. 

Babé Vitamiin C+ sära andvad iluampullid C-vitamiini ja lagritsaga turgutavad ja siluvad tõhusalt tuhmunud ja elutut nahka. Nende stabiilne 10% C-vitamiini sisaldus ennetab naha oksüdatsiooni ning hoiab selle sileda, pehme ja nooruslikuna. Nahk jääb särav ja jume ühtlustunud. Ülitõhusad toimeained tagavad naha niisutatuse kuni 24 tunniks ning nähtava tulemuse juba pärast esimesi kasutuskordi. 

C-vitamiin on oluline kollageeni tootmisel. C-vitamiin eemaldab kudedest ka jääkaineid ja elustab mikrovereringet, tõhustades naharakkude talitlust ja naha vastupanuvõimet UV-kiirgusele. Lagritsal on koos C-vitamiiniga antioküdantne ja nahka ühtlustav toime. 

Ka tundlikule nahale sobivad iluampullid on lõhnaaine-, värvaine-, alkoholi-, ftalaadi-, parabeeni- ja mineraalõlivabad, mittevalgustundlikud, hüpoallergeensed ning dermatoloogiliselt testitud.

Babé tooted on saadaval apteekides üle Eesti ning Apotheka Beauty esinduspoes ja veebipoes www.apothekabeauty.ee 

Jälgi Babé tegemisi Facebookis  ja Instagramis!

Võitja loositakse 20. mail.

Selleks, et võita see imeline kolmest Babé tootest – Detox pesugeelist, Vitalising kreem-geelist ja Vitamin C+ ampullidest – koosnev, sära ja nooruslikkust andev tootekomplekt endale, osale Buduaari mängus ning vasta kahele küsimusele.