Võitja valitud! Buduaari gurmeekool: Talvised tujutõstjad

Võitja valitud! Buduaari gurmeekool: Talvised tujutõstjad

Kuigi päevadesse jagub päikest vähem ja külmakraade aina enam saab nii mõndagi ette võtta, et pimedat aega valgustaks silmade sära ja pakast leevendaks hingesoojus.

Kuigi päevadesse jagub päikest vähem ja külmakraade aina enam, saab nii mõndagi ette võtta, et pimedat aega valgustaks silmade sära ja pakast leevendaks hingesoojus.

Seepärast otsustasimegi taas oma head sõbrad kokku kutsuda ja üheskoos kokates meeldivalt aega veeta, et talvisesse varasalve uusi õnnetunnet toovaid ja soojendavaid maitseelamusi varuda.

Kui Sinagi soovid gurmeekoolis koos oma kaaslasega restoranis Dominic 31.oktoobril algusega kell 12.00 meie külalisena osaleda, siis vasta allolevatele küsimustele, sisesta oma kontaktandmed, et saaksime ühendust võtta ja jää ootele, et Fortuuna soosib just Sind. Võitjast anname teada 29. oktoobri õhtul.

Sind ja sinu kaaslast ootab ees:
Meie teame, et šokolaadi söömine vallandab ajus õnnehormoone ja kui tegemist on ka maailma kõige hinnatumate ja maitsvamatega šokolaadidega, siis lubame seda endale kasvõi terve talveaja. Kalorite pärast me ei muretse, sest šokolaadipealinnast Belgiast pärit Cavalier šokolaadid, millest me maitsvaid desserte valmistame hakkame, ei sisalda mitte üks raas suhkrut, vaid nende magusaineks on hoopis looduslik aseaine stevia. Et maitsed ja serveeringud veelgi mitmekesisemad oleksid, kaasame ka Saksa parima valge šokolaadi Schogetten kaubamärgi valikust.

Suundume šokolaadidega imeilusasse ja väärikasse Dominic restorani, kus meid ootab peakokk, kelle nimi heast toidust lugupidavale inimesele pole võõras – Allar Oeselg.  Allar on meile loonud uusi maitseid ja ideid pakkuvad gurmeekooli retseptid ja restorani köögis teinud ettevalmistused, et meist saaks veelgi vilunumad kokad, kelle iga söömaaeg on maitsesündmus.

Kuna me juba Tallinna vanalinnas oleme, siis mis oleks kõige sobivam jooginauding? Peaaegu õige vastus! Vana Tallinn küll, kuid mitte see üle maailma kuulus liköör, mida on tänaseks juba üle miljoni pudeli villitud, vaid tema uued just talvisesse aega sobivad maitsed. Liviko liköörimeistrid on loonud joogi Vana Tallinn Winter Spice, kuhu klassikalisele eelkäijale maitseks on lisatud talvesse soojust toovaid vürtse – kaneeli, kardemoni, aniisi ja muskaati. Loomulikult ei puudu meil ka soojendav Vana Tallinn glögi, mis sobib suurepäraselt šokolaadimaitsetega ja on ideaalne jook külmal talveõhtul ja rõõmsal pühadeperioodil. Eelnimetatud joogid on meil au sees ka kui roogade maitsestajad.

Õigeid vastuseid leia aktiivlinkidele klikates, galeriisse piiludes, guugeldades ja oma kokanduskogemusi meenutades.
Võimaliku kohtumiseni!

Palju õnne Airi Põdra! Loosiõnn soosis Sind. Kohtumiseni reedel

Buduaari naised