VÕITJAD! 17. juulil Pärnu Vallikäärus Modern Talking artist Thomas Anders kontserdile

VÕITJAD! 17. juulil Pärnu Vallikäärus Modern Talking artist Thomas Anders kontserdile

Juhuu käes on suvi! Suvi see on ka Pärnu ja see on ka hea muusikaelamus! Kas teadsid juba, et reedel, 17. juulil on Pärnu Vallkäärus oodata tõelist ja meeleolukat hitisadu! Lavalaudadele astub ansambli Modern Talking´u solist ja kunagine tõeline naiste peade segiajaja Thomas Anders! Thomas Anders & Band esituses kõlavad 90-minutilise šhow raames tuntud hitid “You`re My Heart, You`re My Soul”, “You Can Win If You Want”, “Brother Louie”, “Cheri Cheri Lady” ja loomulikult paljud teised südantlõhestavad šedöövrid. Loosime koostöös korraldaja Retrolegendiga allolevale küsimustikule õigete vastustega vastanute seast välja 2 korda kaheinimese pääset, kelledel on võimalik sellest muusikaelamusest tasuta osa saada. Kontsertõhtu erikülaline on meie oma kodumaine legend Hendrik Sal-Saller koos ansambliga Smilers. Tuntud lemmiklaulud saavad kõlamisruumi Vallikääru aasal, mis põlevad ereda leegiga ning pakuvad kindlasti vahetut emotsiooni! Head vastamist ja loosiõnne! Kui sa vastuseid loomulikust intelligentsist ei tea siis klikka Retrolegend kodulehele. Võitjatest anname teada 13. juulil!

Juhuu käes on suvi! Suvi see on ka Pärnu ja see on ka hea muusikaelamus!

Kas teadsid juba, et reedel, 17. juulil on Pärnu Vallkäärus oodata tõelist ja meeleolukat hitisadu! Lavalaudadele astub ansambli Modern Talking´u solist ja kunagine tõeline naiste peade segiajaja Thomas Anders!

Thomas Anders & Band esituses kõlavad 90-minutilise show raames tuntud hitid “You`re My Heart, You`re My Soul”, “You Can Win If You Want”, “Brother Louie”, “Cheri Cheri Lady” ja loomulikult paljud teised südantlõhestavad šedöövrid.

Loosime koostöös korraldaja Retrolegendiga allolevale küsimustikule õigete vastustega vastanute seast välja 2 korda kaheinimese pääset, kel on võimalik sellest muusikaelamusest tasuta osa saada.

Kontsertõhtu erikülaline on meie oma kodumaine legend Hendrik Sal-Saller koos ansambliga Smilers. Tuntud lemmiklaulud saavad kõlamisruumi Vallikääru aasal, mis põlevad ereda leegiga ning pakuvad kindlasti vahetut emotsiooni!

Head vastamist ja loosiõnne! Kui sa vastuseid loomulikust intelligentsist ei tea siis klikka Retrolegend kodulehele.

Võitjatest anname teada 13. juulil!

VÕITJATEKS valis fortuuna Kersti Alliku ja Kaido Kõlvarti! Buduaar võtab võitjatega ühendust.