VÕITJAD! A. Vogel Hair & Nail test: Milline kiisu sind iseloomustab?

VÕITJAD! A. Vogel Hair & Nail test: Milline kiisu sind iseloomustab?

Naised on ilusad ja isepäised nagu kassid. Nad ei vaja sotsiaalsuse eesmärgil kambavaimu ja positsiooni hierarhiaredelil, mida psühholoogid on väitnud meeste kohta. Kuid üks asi, milleta nad elada ei saa, on armastuse lähedus. Seda otsivad nad armastavast pilgust, hellusest, tegudega hoolimisest ja tähelepanust. Kui nad seda tunnevad, siis nad on armsad nurruvad kiisukesed, kui aga mitte, siis teravate küünistega metsakiisud.

Naised on ilusad ja isepäised nagu kassid. Nad ei vaja sotsiaalsuse eesmärgil kambavaimu ja positsiooni hierarhiaredelil, mida psühholoogid on väitnud meeste kohta. Kuid üks asi, milleta nad elada ei saa, on armastuse lähedus. Seda otsivad nad armastavast pilgust, hellusest, tegudega hoolimisest ja tähelepanust. Kui nad seda tunnevad, siis nad on armsad nurruvad kiisukesed, kui aga mitte, siis teravate küünistega metsakiisud.


Ökoloogiliste toodete firmal A. Vogel on müügile tulnud uus ilutoode Hair & Nail Power, mis paneb juuksed ja küüned kasvama, hoiab neid terved ja ilusad. Sellest toidulisandist tunneks rõõmu ka iga kiisu (kaunis kasukas ja tugevad küünised). 

Koostöös Buduaariga sündis tore test, millele vastajad saavad teada, millise kiisu iseloom on tema loomusele kõige ligilähedasem. Kõik, kes vastavad testile ja on oma kontaktandmed jätnud, osalevad auhinnaloosis.

A. Vogel on välja pannud kolm auhinnakomplekti.

1 x Biotta Wellness Week mahlakomplekt + A.Vogel Hair & Nail Power toidulisand

1 x A.Vogel Hair & Nail Power toidulisand + A.Vogel Herb Cream

1 x A.Vogel Hair & Nail Power toidulisand

Nende heade tervisetoodete kohta leiad lisainfot SIIT

Võitjatest anname teada 10. juunil.

A. Vogel hirsi ja nõgese ekstrakti koos õllepärmi ja tsingiga looduslik toidulisand Hair & Nail Power on mitmel moel sinu iluteenistuses, sest:
•    Hirsi tähtis koostisosa on orgaaniliselt seotud räni. See eluks vajalik mikroelement aitab hoida juukseid ja küüsi normaalsena ning neil paremini kasvada. Hirss on tähtis valguallikas; ka keratiin, millest juuksed põhiliselt koosnevad, on valk. Hirss sisaldab veel magneesiumi, väikeses koguses joodi ja B-vitamiine, näiteks pantoteenhapet, mis on juustele kasulik.
•    Kõrvenõges sisaldab räni. Nõgese juukseid ja peanahka ravivat toimet on juba kaua aega kõrgelt hinnatud ja seda on läbi aegade erinevates juuksehooldus- ja ravikuurides kasutatud.
•    Õllepärm on looduslik valkude, aminohapete, kroomi ja B-vitamiini allikas.
•    Tsink aitab hoida juukseid, küüsi ja nahka elujõulisena.

Müügil Benu ja Apteek 1 apteegikettides

Head testimist ja võitmist!

Täname kõiki 780 kiisut, kes testist osa võtsid. Kuna paljude kiisude nimedena jäi silma Triin siis otsustasimegi seekord just Triinu-nimelistele auhinnad anda.
Peaauhinna anname Triin Saarele, kreemi ja toidulisandi Triin Pärtelpojale ja Triin K. saab omale uue juukseid ja küüsi toetava toidulisandi A.Vogelilt. Buduaar võtab võitjatega ühendust.