VÕITJAD! Blend-a-Med fotomäng: Ilusad naeratused! Auhindadeks kaunid ehted

84 kommentaari
VÕITJAD! Blend-a-Med fotomäng:  Ilusad naeratused! Auhindadeks kaunid ehted

Meie hulgas on inimesi, kes on nii säravad, nii südamlikud, nii rõõmsad, et nende juuresolekul tunned lausa vaistlikult, et nad mõjuvad sullegi hästi ja panevad sind tundma õnnelikuna. Ilus ja siiras naeratus on keel, mida mõistavad kõik inimesed üheselt. On tõsi, et ilusa naeratuse eelduseks on ka hooldatud ja terved hambad. Blend-a-Med ja Buduaar kuulutavad välja fotovõistluse neile, kes tuppa sisenedes teevad rõõmsaks ka kõik teised enda ümber.

Meie hulgas on inimesi, kes on nii säravad, nii südamlikud, nii rõõmsad, et nende juuresolekul tunned lausa vaistlikult, et nad mõjuvad sullegi hästi ja panevad sind tundma õnnelikuna. Ilus ja siiras naeratus on keel, mida mõistavad kõik inimesed üheselt.

On tõsi, et ilusa naeratuse eelduseks on ka hooldatud ja terved hambad. Blend-a-Med ja Buduaar kuulutavad välja fotovõistluse neile, kes tuppa sisenedes teevad rõõmsaks ka kõik teised enda ümber.

Leidke oma fotoaparaadist või arvutist üles kõik need hetked, kus peegelduvad ilusad naeratused!

Laadige fotod võistlusele üles ja saage osa kaunitest, kvaliteetsetest ja trendikatest Guess ehetest.

Võistluspilte saab lisada 5. juuni kella 23.59-ni. Hindamiskastid on avatud 6. juuni kella 00.00-ni ning võitjad kuulutame välja 7. juunil.

Võitjad jagunevad:

I. koha valib Blend-a-Med žürii

II. koha valib Buduaar

III. koha valivad buduaar.ee hindajad