VÕITJAD! Fotovõistlus ”Puhkus, suhtlus ja rannamood” luksuslikele Marc & André rannariietele

109 kommentaari
VÕITJAD! Fotovõistlus ”Puhkus, suhtlus ja rannamood”  luksuslikele Marc & André rannariietele

Kohe-kohe lähevad eestimaised ilmad kuumaks ja kätte jõuab rannapuhkuse aeg. Kas teil on juba bikiinid ostetud? Koostöös Marc& Andre kaubamärgi maaletoojaga anname buduaarikatele võimaluse endale võita 2010. aasta uuest kollektsioonist silmatorkavalt kauneid, luksuslikke ja ekstravagantseid rannarõivaid.

Kohe-kohe lähevad eestimaised ilmad kuumaks ja kätte jõuab rannapuhkuse aeg. Kas teil on juba uued bikiinid ostetud? Enne ostuotsuste tegemist saate tänavusest rannamoest ja uue hooaja valitsevatest trendidest ülevaate SIIT.

Koostöös Marc & André kaubamärgiga anname buduaarikatele võimaluse endale võita 2010. aasta uuest kollektsioonist silmatorkavalt kauneid, luksuslikke ja ekstravagantseid rannarõivaid. Prantsusmaa ekslusiivsete rannariiete bränd Marc & André kuulutab avatuks fotovõistluse, mis toetab sõnumit –

Randa ei minda ainult šokolaadipruuniks päevituma, vaid rand on paik, kus puhatakse, suheldakse ja nähakse lihtsalt kaunis välja!

Ootame võistlusele TEIE rannahetkede pilte, mille fookuses on rannariiete mood. Pilkuköitvad bikiinid, rannakleit, meeste puhul ägedad shortsid või eriline peakate vms. Teie võiduvõimalused kasvavad, kui olete pildile saanud terviku, kus bikiinid, rannakleit, kübar ja päikeseprillid on samas võtmes ning teil endil on rõõmus ja puhanud look

Pilte saab lisada 16. aprillist kuni 29. aprillini. Võitjad valivad välja Buduaar.ee kasutajad.
30. aprilli hommikul kell 9.33 anname teada need 4 võistlejat, kellele kuuluvad Marc & André glamuurseid bikiinid, mille nad saavad esinduses ise välja valida. Kui üheks (või mitmeks) võitjaks ostutub Buduaari maskuliinsema poole esindaja, siis tema saab valida endale stiiseimad meeste rannariided, mida  eales Eesti randades nähtud.

Marc & André rannarõivaid ja supelriideid müüvad kõige esinduslikumad Spad üle Eesti: Meriton Spa Hotel – Tallinnas, Grand Rose Spa – Kuressaares, Georg Ots Spa – Kuressaares, Meresuu Spa – Narva -Jõesuus ning eksklusiivseim ja trendikaim valik uuest kollektsioonist on saadaval Tallinna Kaubamajas.

Eelmiste hooaegade kollektsioonide näidismudeleid saab näha, proovida ja osta Marc & André esindusest Tallinnas, aadressil Türi 10C. Helistage ette ja registreerige oma tulek telefonil 650 1456.

VÕITJAD ON VÄLJASELGITATUD!

Marc & André glamuurseid bikiinid kuuluvad:

Buduaari lugejate enim hääli saanud kasutajale hüüdnimega sisss, 
Buduaari kasutajate poolt enim positiivseid kommentaare kogununud kasutajale hüüdnimega Jane.

Kaunid Marc & André bikiinid kuuluvad ka sellest võistlusest osavõtjale, kelle poolt hääletasid Marc & André esindus. Selleks on pilt, mille nimeks on “moodsalt rannamõnusid nautimas” ja võitjaks on kasutaja hüüdnimega Kelly.

Seekord anname üllatusena auhinna ära ka kõige vähem punkte kogunud kasutajale hüüdnimega Mann 1987

Üllatusauhind: Marc & André naiskollektiiv annab välja veel ka eriauhinna julguse eest kasutajale KJA pildile Oppa.

Õnne võitjatele!

Võtame võitjatega e-maili teel ühendust!

Ootame kuuma suve!

2010 aasta kollektsiooni rannariietegalerii  leiad SIIT

Sarnased artiklid