VÕITJAD! Itaaliapäraste toitude retseptivõistlus Ballarini Cookin`kööginõude auhindadele!

VÕITJAD! Itaaliapäraste toitude retseptivõistlus Ballarini Cookin`kööginõude auhindadele!

Itaalia kööginõudefirma Ballarini tuntud Cookin`sarja kevadkampaania puhul korraldame koostöös maaletooja Kodulux Hulgimüügiga palavalt armastatud itaaliapäraste toitude retseptivõistluse! Ballarini kööginõusid müüakse kõikides hästivarustatud kauplustes üle Eesti.

Itaalia kööginõudefirma Ballarini tuntud Cookin`sarja kevadkampaania puhul korraldame koostöös maaletooja Kodulux Hulgimüügiga palavalt armastatud itaaliapäraste toitude retseptivõistluse! 

Ootame teie alati õnnestuvaid Itaalia köögi palasid ja seda nii retsepti kui pildiga. Olgu nad maitsvad isetehtud pastakastmed, hautised, lasanjed, risottod, pastad, pestod – mida iganes -, peamine, et maitseb hea.

 

 
Toidupildid ei tohi olla mõne teise veebilehe varandus vaid teie oma looming.

Isuäratavamate retseptide saatjatel, kes on arvestanud ka meie ülesande tingimusi, on võimalik endale vabalt valida ihaldatud Ballarini Cookin’ sarja kööginõu ja lisaks anname ka välja peaauhinna.

Võiduka neliku valib välja Buduaari ja Koduluxi inimestest koosnev žürii. Otsuse osas on eelised neil, kes on pildile lisanud ka midagi, mis on seotud Ballaringa. Olgu see siis taustale sätituna Ballarini sõna, serveeringus B tähe kasutamine või lausa oma koduse Ballarini panni või poti koos toiduga pildile jäädvustamine. Just märts on parim aeg endale uus pann või pott soetada, sest siis on Ballarini Cookin`sarja kõik tooted kauplustes soodushinnaga. Ballarini Cookin` kööginõusid saab osta kõikidest hästivarustatud kauplustest üle Eesti.

Peaauhind: Ballarini Cookin`toodete täiuslik sari Sinu kööki.

 

Retsepte saab lisada 29. märtsini ja lemmikutest anname teada 30. märtsil.

Toredat kokkamist!

Kaubamärk BALLARINI on tuntud kogu Euroopas. Tema tootevalikus on praepanne ja küpsetusvorme alates kõige lihtsamast “mittenakkuva” kattega tootest kuni “profi”-pannideni. Loe uue Cooking sarja kohta lisa SIIT. Kodulux Hulgimüük on Itaalia ühe suurima praepannide ja küpsetusvormide tootja – BALLARINI esindaja ja maaletooja Eestis.

VÕITJAD!

Siin on žürii lemmikutest lemmikumad, sest lemmikuid oli rohkem kui auhindu ja valik osutus päris raskeks.
Peaauhinna anname magusroale, mille lisas Misoa
“Amaretto – mandli semifreddo kuuma šokolaadikastme & vaarikatega”
Temale kööki on saabumas täiuslik Ballarini Cookin` kööginõude sari

Väga isuäratavad järgmiste lemmiktoitude lisajatega- GJ Kana-makaronivorm”, mummu “Itaaliapärane muskaatkõrvitsa püreesupp tüümiani ja rosmariiniga”, k2tsuuu “Mõnusad kõrmpsuvad itaalia saiad”, võtab Buduaar ühendust ning nemad saavad ise valida, milline Ballarini kööginõu võiks nende köögis veel lisaks olla.

Žürii tänab teid kõiki väga huvitavate retseptide ja ilusate toidupiltide eest!

Sarnased artiklid