VÕITJAD loositud! Mamma maitsev teadmistemäng! Auhinnaks 5 kokakursust!

41 kommentaar
VÕITJAD loositud! Mamma maitsev teadmistemäng! Auhinnaks 5 kokakursust!

Mamma nimi toob juba meeltesse koduse köögi mõnusa õhustiku koos kõigi selle lõhnade ja maitsetega. Ja kes kord juba Mamma tõeliselt perenaiselikke toite proovinud on, teab, et tasub loota Mamma peale ja iga päev ei maksagi enam ise kokata.

Mamma nimi toob juba meeltesse koduse köögi mõnusa õhustiku koos kõigi selle lõhnade ja maitsetega. Ja kes kord juba Mamma tõeliselt perenaiselikke toite proovinud on, teab, et Mamma peale saab loota ja iga päev ei maksagi enam ise kokata.

”Mamma” kaubamärgi tootemenüüst leiab lisaks suppidele rikkaliku valiku koduseid toite nagu praed, vormitoidud, pannkoogid ja teisigi, mis on koheselt valmis söömiseks. Vaid soojendamist vajavad Mamma toidud ei sisalda säilitusaineid, säilivad jahedas 5-14 päeva, ning need on valmistatud nii, et pakendamisel jäävad alles toidu puhas maitse ja toitainesisaldus. Kogu eelnevat kinnitab ka tõsiasi, et Mamma toidud on pälvinud Eesti parimate toiduainete tiitleid. Loe ka Mamma kodulehelt TTÜ toiduainete professor Raivo Vokk’i hinnangut Mamma toitude kõrgest väärtusest.

Seekord ei kutsu Mamma enda kööki kokkama, vaid saadab buduaaritare Toiduakadeemiasse kokakunsti saladustest osa saama.

Loosime välja viis kinkekaarti väärtusega alates 54 €. Heast toidust lugupidavate inimeste võiduvõimaluste ainukeseks tingimusteks on: õiged vastused ja osavõtt.

Auhinnad jagunevad:

2 inimest saavad koos kaaslasega minna endale kõige meelepärasemale kokakursusele Toiduakadeemias.

1 inimene saab Toiduakadeemia kinkekaardi ühele.

Võitjate nimed avaldame 16. mail. Buduaar võtab võitjatega personaalselt ühendust.

Võitjad saavad valida endale sobiva kokakursuse ajavahemikus mai kuni august 2011, et koos tuntud ja tunnustatud peakokkadega valmistada ja nautida valminud roogi.