VÕITJAD LOOSITUD: Osale LensExpressi muutumismängus ja võida auhindu!

VÕITJAD LOOSITUD: Osale LensExpressi muutumismängus ja võida auhindu!

Osale LensExpressi muutumismängu fotokonkursil, aita välja selgitada kõige kaunimad värvilised läätsed ja võida auhindu.

Osale LensExpressi muutumismängu fotokonkursil, aita välja selgitada kõige kaunimad värvilised läätsed ja võida auhindu.

Mängus osalemine on lihtne. Tee oma silmadest foto ilma läätsedeta ja teine värviliste läätsedega ning saada mõlemad fotod aadressile helje@lensexpress.ee. Märgi kommentaariks oma silmade originaalvärv ja lisa värvilistele läätsedele infoks juurde ka tootenimi koos selle värvi nimetusega.

Tee endast kaunis portreepilt või jäädvusta ainult silmad,  kuid veendu, et läätsede silmavärvi muutev efekt oleks piltidel selgelt näha. Kõikidest saadetud piltidest paneb LensExpress kokku nn „enne ja pärast“ fotod.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkursile saab fotosid saata 1.-14. oktoobrini. Saadetud fotod paneme hindamiseks üles LensExpressi Facebooki fännilehele. Hindamisele lähevad „enne ja pärast“ fotod, millele on lisatud värviliste läätsede nimetus.

Üks inimene võib osaleda mängus mitu korda, kuid igal korral peavad silmas olema erinevad värvilised läätsed. Konkursi korraldajal on õigus tingimustele mittevastavad või ebakvaliteetsed fotod konkursilt välja jätta. Kokku selgitatakse välja 3 parimat, kes on saanud enim hääli 21. oktoobriks kell 12.00-ks.

Auhinnad:

Kõige enam hääli saanud osaleja võidab 1 paari Starlens 1-kuuseid värvilisi läätsi koos OnlyOne Unica Plus 360 ml hooldusvahendi, konteineri ja reisikomplektiga.

Teise koha omanik saab auhinnaks OnlyOne Color Spring värvilised läätsed koos OnlyOne Unica Plus 100 ml hooldusvahendi ja konteineriga.

Kolmanda koha omanik saab auhinnaks 10 € LensExpressi kinkekaardi.

Kui soovid muutumismängus osaleda, kuid sul pole veel värvilisi läätsi, siis saad need soodsalt osta LensExpressi e-poest. Meie valikust leiad kõik populaarseimad värvilised läätsed – Starlens, Color Spring Innovative, AirOptix Colors, ColourVUE BigEyes, FreshLook, Expressions Colors ning Soflens Natural Colors. Oktoobris on kõik värvilised läätsed kuni 20% soodsamad!

Tule ja tutvu meie soodsate pakkumistega SIIN

Muutumismängu kohta lisainfot saab e-maili aadressil: info@lensexpress.ee, tel 5400 44 96 või LensExpressi e-poes online vestluse teel.

LensExpress Facebookilehe leiad SIIT.

Loe läätsede kohta rohkem SIIT.

 

————————————————————————————————

Muutumismäng on lõppenud ja auhindade võitjad on selgunud! Täname kõiki osalejaid ja hääletajaid mängus osalemise eest.

1. koht – Andrea Aun

Auhinnaks Starlens 1-kuused värvilised läätsed, OnlyOne Unica Plus 360ml hooldusvahend ja reisikomplekt.

2. koht – Margit Peit

Auhinnaks OnlyOne Spring Color värvilised läätsed ja OnlyOne Unica Plus 100ml koos konteineriga.

3. koht – Diana Vannus

Auhinnaks LensExpressi 10 € kinkekaart.

Palju õnne võitjatele!

 

Sarnased artiklid