VÕITJAD LOOSITUD! VÕIDA GLAMUURI! YSL uued hitt-tooted toovad suve lähemale

VÕITJAD LOOSITUD! VÕIDA GLAMUURI! YSL uued hitt-tooted toovad suve lähemale

YSL tähistab suve algust suurepärast uute toodetega, millest on saamas kindlasti hitt Sinu kosmeetikakotis. Tervitame uusi ilutooteid ja jagame neid ka Sinuga. Osale mängus ja loosime välja ahvatlevaid auhindu.

YSL tähistab suve algust suurepärast uute toodetega, millest on saamas kindlasti hitt Sinu kosmeetikakotis. Tervitame uusi ilutooteid ja jagame neid ka Sinuga. Osale mängus ja loosime välja ahvatlevaid auhindu.

Õigesti vastanute vahel läheb loosi 5 kinkekomplekti, mis sisaldavad VERNIS À LÈVRES POP WATER huuleläiget ja FULL METAL SHADOW lauvärvi.

VERNIS À LÈVRES POP WATER huuleläige – värvisulpsatus huultel

Niisuta oma huuli poolläbipaistvate, vee-efektiga toonidega. VERNIS À LÈVRES POP WATER annab huultele tugeva, kuid õhukese värvikihi, millel on kerge veeläige. Läige jätab huultele värske tunde, seda on kerge peale kanda ning püsib ülihästi.

VERNIS À LÈVRES POP WATER huuleläike kauapüsivat värvi ja läiget toetab 10 tunni niisutav efekt. Huuleläike sära püsib huultel ilma neid kuivatamata või intensiivsust kaotamata, huuled tunduvad pehmed ja niisutatud.

Mõnus peale kanda: huuleläike aplikaator on lameda kuju ja terava tipuga, tänu millele on läiget eriti kerge peale kanda just õiges koguses.

Särav kui suvine maasikas: taaskord on YSL Beauté olnud inspireeritud maiustustest – karamelliga mandlid ja tuhksuhkruga maasikad ning muidugi kummikarukesed oma ahvatleva poolläbipaistva tekstuuriga. Huuleläigete 12 särava tooni vahel valida on keeruline! 

 

FULL METAL SHADOW lauvärv – sära ja värskus ühes

Vee-efektiga lauvärv, milles on metalli ahvatlev küütlus ja sära. Kollektsioonis on 10 säravat vedelat lauvärvi, mis heidavad metalseid kiiri ja võimendavad su pilku. Lauvärv kestab tänu innovaatilisele koostisele ilma kulumata ja laiali minemata 16 tundi. Lauvärvi peale kandes nahaga kokkupuutes vesi aurustub ja vedel koostis muutub silmapilkselt puudriseks, mis katab silmalau intensiivse metalse säraga. 

Innovaatiline koostis: esmakordselt on YSL Beauté laboratooriumid loonud unikaalse tehnoloogiaga koostise, mis seob üle 30% rohkem värvipigmente lauvärviga, mis koosneb 40% ulatuses puhtast veest. Tulemuseks on vedel värv, millel on ultraläikiv jahe metalne läige.

Värskendav efekt: FULL METAL SHADOW lauvärvi peale kandes tunned silmalaul uskumatut värskuse tunnet. Ühe tõmbega on silmalaud kaetud nii värskuse kui intensiivse värvi ja säraga.

Osale mängus ja võida auhindu! Õigesti vastanute vahel läheb loosi 5 kinkekomplekti, mis sisaldavad VERNIS À LÈVRES POP WATER huuleläiget ja FULL METAL SHADOW lauvärvi. Võitjad loosime välja 15. juunil.

Seekordsed võitjad on : Gertu, Kätlin, Triin, Anu ja Eva-Maria, palju õnne teile. Buduaar võtab võitjatega ühendust.

YSL uue kollektsiooniga saad tutvuda SIIN