VÕITJAD LOOSITUD! Võida kauneimad STARLENS värvilised läätsed LensExpressist!

103 kommentaari
VÕITJAD LOOSITUD! Võida kauneimad STARLENS värvilised läätsed LensExpressist!

Soovid saavutada kaunilt dramaatilist pilku? Vasta allpool olevatele küsimustele ning võida värvilised kontaktläätsed või 10 € kinkekaart LensExpressilt!

Kui kõik sinu varasemad eksperimendid värviliste läätsedega on suure põrinaga läbi kukkunud ning saavutatud tulemus jäi ebaloomulik ja võlts, siis on STARLENS värvilised läätsed sinu jaoks ainus õige valik! 

STARLENS värvilistel läätsedel puudub tugev iirisemuster ning pupilliavaus, mistõttu on lõpptulemus väga loomulik ja efektne. LensExpressi e-pood loosib kõigi küsimustele õigesti vastanud neidude vahel järgmisi auhindu:

1) Üks paar 1-kuuse kasutusajaga STARLENS värvilisi läätsi koos läätsede hooldusvahendiga.

2) Kolm 10 € kinkekaarti, millega saab oma lemmikud värvilised läätsed LensExpress.ee e-poest ise välja valida. 

 

STARLENS läätsede eeliseks on lai läätsematerjalide valik ning need on saadaval 15 erinevas värvitoonis. Värvivalik ulatub taevasinisest kuni kirsipunaseni. Kogu värvivalikut saad näha SIIT. 

Mängus osalemiseks vasta neljale allpool olevale küsimusele ning kirjuta kommentaaridesse, milliseid värvilisi läätsesid oled siiani kasutanud. Küsimustele õiged vastused leiad LensEkspressi kodulehelt.

 

Võitjateks osutusid seekord:

1) Mervi Raja, kes võitis 1-kuuse kasutusajaga värvilisi läätsi STARLENS koos läätsede hooldusvahendiga;

2) 10 € kinkekaart Lensexpress.ee’lt läheb seekord järgmistele tütarlastele: Triin Savi, Tiina Säälik, Helen Kikkamägi.

Palju õnne!


LensExpress.ee on pea 2-aastase tegutsemise aja jooksul saanud paljudele läätsede, päikeseprillide ja muude optikatoodete lemmikostukohaks. LensExpressi kaubavalik on tõesti lai ning suurema osa kaubast saab koju kätte või sobivasse pakiautomaati tellida 1 tööpäevaga. Rõõmustav on see, et üle 35 € ostude kohaletoimetamine on täiesti tasuta! LensExpressi kaupade hinnad on kuni 50% odavamad kui optikapoodides. Kui soovid hästi näha või lihtsalt muuta oma silmavärvi huvitavamaks, siis on LensExpress loodud just Sinule!