VÕITJAD! MÄNG: Ole iseenda stilist ja võida lahedad Willow kõrvarõngad!

VÕITJAD! MÄNG: Ole iseenda stilist ja võida lahedad Willow kõrvarõngad!

Ilmselt ei ole ühelegi naisele vööras olukord, mil hommikul pungil kapiees seistes tahaks karjatada: “MUL POLE MIDAGI SELGA PANNA!”. Oled sa aga sel hetkel kunagi mõelnud, et ka vinged kõrvarõngad võivad päästa päeva?

Ilmselt ei ole ühelegi naisele võõras olukord, mil hommikul pungil kapi ees seistes tahaks karjatada: “MUL POLE MIDAGI SELGA PANNA!”. Oled sa aga sel hetkel kunagi mõelnud, et ka vinged kõrvarõngad võivad päästa päeva?

Jah, sa lugesid õigesti! Vinged ja omanäolised ehted muudavad ka kõige igavama ja tavalisema kleidi ja kampsuni hoobilt lahedamaks. Ühtedeks sellisteks “imeeheteks” on ka Willow inglitiivakujulised kõrvarõngad, mida on saadaval nii puust minimalistlikena kui ka pisut edevama peegelpinnaga.

Kui soovid ka enda garderoobi veidi särtsu tuua, siis kirjuta siia artikli kommentaaridesse, kus ja millega kannaksid sina Willow kõrvarõngaid? Kommenteerima peab buduaar.ee keskkonda sisselogituna või lisama oma nimi ja e-maili aadressi (ei ole nähtav teistele kasutajatele) kommentaari juurde.

Kolmele kõige lahedamale stilistile loosime juba 7.11 välja paari ülilahedaid Willow kõrvarõngaid! Võitjaks osutusid Annika, Kiskar ja Mariah! Palju õnne! Buduaar võtab Teiega ühendust.

www.krunnipea.ee