VÕITJAD! MÄNG: VÕIDA salenemis- protseduur 130 euro väärtuses

VÕITJAD! MÄNG: VÕIDA salenemis- protseduur 130 euro väärtuses

Peatselt saabuv pidudehooaeg toob lisaks  jõulupraadidest tingitud lisakilodele kaasa ka tavapärasest rohkem kleidikandmist, mistõttu on iga naise jaoks äärmiselt oluline, et piht oleks sale ning figuur kaunis. Kui enamasti ollakse harjutud mõttega, et paari kilo kaotamine nõuab rasket tööd ning palju tistsipliini, siis tegelikkuses võib vormis piha ka palju lihtsamal moel saavutada. 

Saabuv pidudehooaeg toob palju kleidikandmist ning iga naine soovib näha välja sale ja trimmis. Samas kaasneb sellega ka väike oht, et juurde tuleb mõni lisakilo. Kui enamasti ollakse harjutud mõttega, et paari kilo kaotamine nõuab rasket tööd ja distsipliini, siis tegelikkuses võib vormis piha ka palju lihtsamal moel saavutada. 

Hiljuti jõudis Eestisse mujal Euroopas väga populaarne külmteraapia ehk CRYO21 teraapia. Tegu on turvalise ja valutu protseduuriga, mis eemaldab tõhusalt rasvaladestuse ja tselluliidi ning ei kujuta endast ohte kõrvalnähtude tekkeks. 

Teraapiat teostatakse spetsiaalselt esteetikavaldkonna jaoks väljatöötatud seadme CRYO21 abil. Teraapia käigus mõjutatakse hooldatavat kehapiirkonda lokaalselt spetsiaalsete võtete ja vahenditega. Selle tulemusena kutsutakse rasvarakkudes esile loomulik nn rakusurm ehk 

apoptoos. Surnud rasvarakud väljuvad kehast protseduurile järgneva kuni 14 päeva jooksul.

Kui soovid endale võita konsultatsiooni ja esimest hooldust, mille väärtus on 130 eurot, siis vasta kahele lihtsale küsimusele. Kui jääd vastamisega hätta, siis leiad abi SIIT

Kolm õnnelikku võitjat loosime välja 06.12. Võitjaks osutus Maris, Katrin ja Maret. Palju õnne!

Külasta CryoClinicut OKSalongis aadressil Lootsi 3A, Tallinn. Helista numbril +372 5309 8636 või kirjuta aadressil info@cryoclinic.ee.