VÕITJAD! Meigifotovõistlus “Loo ise oma staari look”! 11 luksuslikku auhinda

VÕITJAD! Meigifotovõistlus “Loo ise oma staari look”! 11 luksuslikku auhinda

Algas fotovõistlus “Loo ise oma staari look”, milles saate väljendada nii oma meigikunstiannet kui ka poseerimisoskust.  Ülesandeks on tabada neist ühe maailmakuulsa naise – Christina Aguilera, Avril Lavigne’i või Naomi Campbelli – meigistiili ja olemust. Neid kolme väga erinevat ja isikupärast staari ühendab kirg end väljendada ja oma sõnumeid edastada läbi omanimeliste lõhnasarjade. Otsusta, kelle sarnane sa oled kõige enam, leia üles tema isikupära ning meigi end üheks neist staaridest. Lase endast pilt klõpsata ja lisa foto koos staari nimega siia mängu üles. Kui oled andekas meigikunstnik ja sul on suurepärane näitlejameisterlikkus, siis kehastu nendeks kõigiks kolmeks.
 

Algas fotovõistlus “Loo ise oma staari look” , milles saate väljendada nii oma meigikunstiannet kui ka poseerimisoskust

Ülesandeks on tabada neist ühe maailmakuulsa naise – Christina Aguilera, Avril Lavigne’i või Naomi Campbelli – meigistiili ja olemust. Neid kolme väga erinevat ja isikupärast staari ühendab kirg end väljendada ja oma sõnumeid edastada läbi omanimeliste lõhnasarjade.

 

Otsusta, kelle sarnane sa oled kõige enam, leia üles tema isikupära ning meigi end üheks neist staaridest. Lase endast pilt klõpsata ja lisa foto koos staari nimega siia mängu üles. Kui oled andekas meigikunstnik ja sul on suurepärane näitlejameisterlikkus, siis kehastu nendeks kõigiks kolmeks.

 

*Kas oled pisut väljakutsuv nagu Christina Aguilera, kes lummab publikut oma seksapiilse enesekindluse, ebatavalise talendi ja mänguliselt ahvatleva stiiliga, innustades naisi olema enesekindlad ja võrgutavad?

*Leidub sinus naiselikku stiili ja mängulist isiksust nagu Avril Lavigne’il, kes on ühtlasi täis elujõudu, julgustades nii ka teisi laskma endast vabaks oma metsik-rokilik pool?

*Või oled pigem särav öökuninganna oma naiseliku veetluse ja hüpnootilise jõu kehastuses nagu Naomi Campbell, kes on võrgutav, vastupandamatu, üdini naiselik naine?

 

Auhinnafondiks on staaride parfüümilooming ja Max Factori meigikomplektid.
Žürii annab välja kaheksa auhinda, milleks on Avril Lavigne Wild Rose edp 50ml, Naomi Campbell edt 50ml, Christina Aguilera Signature edp 50ml, Max Factor minitoodete komplektid. Lisainfo leiad SIIT. Auhindu on igast eelnimetatust kaks komplekti ning kiirematel auhindadele järele tulijatel on võimalus valida. 

 

Hindamise tulemuste põhjal saab iga esimene kõrgeima keskmise hindega Avril, Naomi ja Cristina nii parfüümi kui ka Max Factori minitoodete komplekti. Kokku saavad auhinnatud 11 glamuurset, moodsat ja andekat naist.

Pilte saab lisada kuni 19. märtsini, hääletamine kestab 20. märtsini ja võitjate nimed avaldame 20. märtsil!

Zürii soovib kiita ja esile tuua järgmiste MEIGIFOTO mängus osalejate kauneid meike, mida võistlusele ootasimegi!

Sirabella
Miss K
Olga
Hannukas
Merka
Kätlin
Aikike
dyyyyyy

Teid ootavad Buduaari toimetuses auhinnad, milleks on Avril Lavigne Wild Rose edp 50ml, Naomi Campbell edt 50ml, Christina Aguilera Signature edp 50ml, Max Factor minitoodete komplektid. Igat toodet on kaks eksemplari ja kiirematel on võimalus valida.
Hindamistulemused on samuti selgunud ja numbrid kõnelevad, et Katja.-le kuuluvad nii Avril kui Christina auhinnad ja Kaisa Maarjale Naomi tegelaskuju auhind.