VÕITJAD! MÜSTILISE KRISTALLIRÄNNAKU KOGEMUS. Võida Kristallikoja kinkekaart!

VÕITJAD! MÜSTILISE KRISTALLIRÄNNAKU KOGEMUS. Võida Kristallikoja kinkekaart!

Meie igapäevaelu vajab elamist ja vahel kuulub päevadesse lisaks headele emotsioonidele ka pettumusi, hingevalu ning ka füüsilisel tasandil haigusi. Nii koguneb aastate jooksul või lausa eelmistest eludest inimese energiakehasse ja tšakratesse hulk energeetilisi blokeeringuid, mis viivad tšakrad või aura tasakaalust välja.

Valmistagem end ette- see on pikem jutt siin!

Olime kuulnud, et kristalliteraapia vabastab blokeeringuid ja tasakaalustab inimkeha just nendel tasanditel, taastades rõõmustamisoskuse, energia ja teotahte ning aidates paraneda ka haigustest. Erinevaid poolvääriskividest kristalle on täna võimalik endale osta paljudest erinevatest poekestest, kuid meie avastuseks on Tallinnas Kunderi tänaval tegelikult juba poolteist aastat tegutsenud maailmas ainulaadne üle 200 000 erineva kristalliga kaetud kümnenurkne kambrike, milles on võimalik nautida kristallide tervendavat ja abistavat mõju. Krista ja Liisa Buduaarist külastasid koos Kristallikoja looja Kalle Landraga seda kaunist kambrikest. Kuidas kristallikambri külastus meile tundus ja mõjus siinkohal räägimegi. Enne natuke pärisime ka taustainfot.

Kristallikoja sünnilugu

Esmakohtumisel tundsime huvi kambri sünniloo vastu ning saime teada, et idee sündis mitu aastat tagasi, kui Kallel tekkis võimalus koju oma pisikese tütrega isapuhkusele jääda. See aeg andis võimaluse sügavamalt elu üle järele mõelda, mediteerida ja ammutada infot inimolemuse ja kogu planeedil toimuva kohta. Nii tekkis huvi juba iidsetel aegadel kasutatud kristallide vastu, mõistes, et intelligentsete elusolenditena on kristallidel võime häälestuda meie energiaväljadega. Kristallide jaoks on imelihtne meid mõista ning korrastada meie alateadvuse saladusi.

Koos sõbra Priit Valkiga võetigi eesmärgiks luua ruum, kus inimestel on võimalik kristallidega kontakti astuda. Kristallikambri seinte ja lae kaunistamiseks on mehed valinud erinevad kristallid, nii et need toetavad võrdselt kõiki seitset inimese põhitšakrat. Esindatud on mäekristall, ametüst, sodaliit, roosa kvarts, tsitriin, karneool ja suitskvarts. Läbi kõigi kambris olevate kristallide juhitakse erineva tooniga valgust, mis kristalle läbides toimib loodusliku laserina, võimendades inimese energiakeha tasakaalustavat ja puhastavat toimet. Lisaks mõjutab kristalle läbiv värviline valgus ka põhilisi organismi elulisi parameetreid. Kristallikambrisse on paigaldatud ka interaktiivne helisüsteem, mille kaudu toimub kristalliteraapia seansi juhendamine. Kalle sõnul on kristallidega kaetud kambri mõju erinevatel inimestel väga erinev, sest nii palju, kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid probleeme, kogemusi ja tulemusi. Samuti ei ole ka samal inimesel kahte ühesugust kambrikülastust, sest iga kord koged kambris midagi uut. Kalle on Kristallikoja tegemistesse kaasanud ka mitmeid terapeute, kelle võimete toel saab nõu ja abi nii vaimsetel kui füüsilistel tasanditel.

Suundusime Liisaga koos kristallikambrisse meie esimesele 40minutilisele kahele mõeldud ühisseansile, kus meid juhatas sisse armastavat toetust väljendav naishääl. Seansi ajal olid taustaks kaunid muusikapalad ning ärkveletuleku juhatas taas sisse hooliv naishääl. Paari päeva möödudes kohtusime ka Kristallikojas tegutsevate terapeutidega.

Kristallikoja kambrikese külastusest

Liisa: „Kamber pani unustama kõik selle, mis ei kuulu käesolevasse hetke!”

Kristallikambrisse sisenedes siseneksid kui mingisse teise maailma, mitmest sajast tuhandest kristallist koosneva toa näol on tegu tõelise kunstiteosega – laes ilutsev elulill ja need maagilised värvide vaheldumised tekitavad ajatu ning võimsa tunde, pannes unustama kõik selle, mis ei kuulu käesolevasse hetke. See on 40minutiline retk mööda emotsioonidejõge, mis viib sind kiirel voolul ühest hetkest teise. Kristallivägi oli täiesti tuntav! Kui olin pikali heitnud ning silmad sulgenud, tundsin, kuidas mööda mu keha liigub külm õhk, peopesad surisesid ning alaselg lõi tulitama. Mingil hetkel tekkis mu kujutlusse tantsukava, reaalsed ning selgepildilised tantsuliigutused. Hetkeks tekkis tunne, et viibin kuskil teises dimensioonis või tantsin roheliste bambuste vahel, olin nagu keegi teine, kuid siiski teadsin, et see olen mina. Kummaline, kuid ka minu kolleegil tekkis samamoodi silme ette pilt tantsukavast.

Kui olin oma esimeselt seansilt tagasi jõudnud, tundsin end positiivsest energiast pakatavana ning soovitasin rõõmsalt ka oma tuttaval kindlasti sinna kogemust omandama minna, mille peale tajusin veidike ebaleva alatooniga küsimust, et miks sinna siis minema peaks? Ma usun, et iga inimene leiab kindlasti põhjuse, miks Kristallikoda külastada. Kõige pealiskaudsem põhjus võiks ehk olla Eesti kliima – sombused ja pimedad talveõhtud, päikesevaesed päevad, mis ei anna meile kuigi palju võimalust end energiaga laadida. Sealt tulles oli vähemalt minul tunne, nagu oleksin saabunud nädalaselt soojamaareisilt. Ülejäänud põhjused peaks igaüks aga juba ise üles leidma. Kui info millegi konkreetse kohta on sinuni jõudnud ning kui ta juba ka mõtteisse tiirlema jääb, siis ei olegi alati suuremat põhjust vaja, tuleb vaid proovida ning võid üllatuda. Vahel juhitakse meid juhuslikel hetkedel just sinna, kuhu vaja, ning põhjuse saame alles hiljem teada. Päeval, mil kristallikambrit külastama juhtusin, tundsin end hommikust saati väga kehvasti, kuidagi äreva ning häirituna, ilma mingi kindla põhjuseta. Sealt müstilisest paigast väljudes olin aga kui uus inimene. Väsimus, külmatunne ning muud häirivad emotsioonid olid kui võluväel maha pestud. Ilmselt oli kehv enesetunne vajalik selleks, et oskaksin konkreetset vahet märgata.

Krista: “Enne seansi lõppu tundsin maailma turvalisimat kallistust.”

Kui ilus see kristallimaailm on! Milline sära ja värvidemäng, kuid õige pea sulgusid silmad ja edaspidi vaid tunnetasin seda. Ja see värvideilu jätkus koos minu sisemuse piltidega kooskõlas. Kuna Kalle oli eelnevalt andnud meile kätte suunad, kuidas kristallide jõudu läbi taotluste kiiremini ja tõhusamalt ära kasutada, siis formuleerisin oma taotluse. See peab teatavasti olema olevikuvormis ja lõppedes ei tohi unustada tänusõnu neile, keda sa oled oma kaitsjatena harjunud appi paluma, muidugi tuleb ka kristallidele tänulikkust üles näidata.

Mulle tundub, et oma sisekaemuste kirjeldamine võib lugejatele tunduda sama igav kui teistele oma unenägudest rääkimine, seetõttu peatun hoopis füüsilistel kogemustel, milleks oli äärmiselt suur külmatunne randmete ja sõrmede ümber. Tundsin, et ma ei saa oma käsi ega tegelikult ka keha liigutada, kuigi olin ärkvel. Minu kätest olid saanud justkui kopsakad jääklotsid.

Värvipildid olid kõik nii kirkad, et tekkiski kohe tunne taas kunstitarvete poodi külastada ning tuua ja luua ka oma igapäevamaailma neid kauneid värve. Vahepeal juhtus samuti palju kaunist, aga enne seansi lõppu tundsin maailma turvalisimat kallistust ning pärast koos Kallega kõiki neid tundeid analüüsides sain paljuski ka tähenduste osas teadlikumaks. Kokkuvõtlikult ehk näiteks see, et külmatunne tekib millegi vabanemise soovist ja enda ellu uut kutsudes tekib soe energiavoog (kui see on valmis sinu poole tulema).

 

Teraapiliste eraseansside kogemused

Liisa ja terapeut Evelyn Luikmel

Paar päeva pärast esimest külastust leidis aset minu teine seanss ning taas kord oli mul au siseneda sellesse maagilisse kambrisse, kuid see oli midagi sootuks erinevat esimesest korrast. Minuga tegeles seal pikaajalise kogemusega valgustervendaja Evelyn, kes oli kõigest kuueaastane, kui avastas endas ravitsejavõimed. Tema käe all on rasketest haigustest vabanenud mitmed inimesed, koostöös arstidega on ta ravinud isegi kasvajaid ning südamepiirkonda puhastades hoidnud ära mitmed infarktid ja insuldid. See, millised on inimese emotsioonid, mõjutab väga suuresti füüsilist tervist ning kui vabastada hing negatiivsest prahist, on võimalus ka kehal terveneda. Evelyn puhastab inimese emotsionaalkeha ja tõstab vibratsiooni ja selle kogemuse muudab erilisemaks kindlasti veel asjaolu, et ta kasutab oma teraapiate ajal Tiibeti helikaussi. Vastavalt sellele, milline on inimese jaoks hetkel kõige probleemsem aspekt, kohaldab ta individuaalselt just sulle sobivaima teraapiavormi. Seansi alguses palus Evelyn mul kõhuli heita, kuna alustas minu seljale mäekristallide asetamist, koheselt võisin tajuda kristallide kuumavat väge. Pean tunnistama, et midagi nii võimsat ei olnud ma varem tajunud, see on uskumatu, milline energia ja vägi kristallides peitub ning koostöös kogenud vahendajaga omandavad need veelgi võimsama efekti. Hiljem heidsin selili ning mäekristallid said asetatud ka rinnakule ja seeläbi lõpuks puhastatud kõik keha piirkonnad. Evelyn vaatab seansi ajal tagasi möödunud aegadesse ning ka üsna kaugetesse, ta näiteks räägib seda, mitmendat elu me elame ning muidki fakte meie eelmiste sündide kohta. Kristallikambri seanss kujuneb meist igaühe jaoks kahtlemata väga isiklikuks ning müstiliseks, enneolematuks kogemuseks.

 

Krista ja Inglitoa terapeut Liis Ugandi

Paar päeva hiljem, pärast kohtumist terapeut Liisiga, mõistsin, et minu puhul oleks võinud see kambrikülastus olla peale Liisi juures käimist. Just seepärast, et Liis pani minu mõtted uues suunas liikuma ja kamber oleks nende teemade edasiarendajateks. Seansieelsel vestlusel tundsin end temaga nii mugavalt, et viskasin õhku lausa kolm erinevat eluvaldkonda, millega ma enam rahul ei ole ja milles muutust vajan. Liis aitas mind nende kolme teemaga seoses õigetesse meditatsioonidesse viia ning koos minu kehas, otsaesisel ja peopesades asetsevate erinevate kristallidega viis taipamiseni, mida ma ette peaksin võtma, et soodsad muutustetuuled puhuma hakkaksid. Liisi abilisteks minu aitamisel olid inglid. Meditatsiooniga tegelemine ei olnud mulle võõras, kuid terapeudiga koostöös viibitud seansil on see esiteks ajaliselt kompaktsem ning kohe kindlasti võimsam. Kuna ma kaartidesegamise kahina tänu oma elukogemusele kohe ära tundsin, siis ei olnud mulle üllatuseks, et minu virgumisajaks oli lõpetuseks lauale asetatud kolm ingliteraapia kaarti: need olid sõbrad, õppimine ja kunst. Jah, need teevad mind õnnelikuks ja plaanis ongi sel teemal edasi õppida. Samuti on plaanis kristallikambrit veel külastada, et ammutada endasse lisatugevust, et ennast paremini mõista ja õnnelikum inimene olla. 

Artikkel on avaldatud Buduaar Shopping talv ajakirjas ja nüüd hiljem nii nagu lubatud siis ma käisingi kordamas Kristallikoja kogemust Liis Ugandi ühismeditatsiooni osas. Tõsi, et kahte ühesugust kogemust ei olnud ja ka see on tõsi taas, et töönädala lõpu reeded võikski edaspidi minu pingeid Kristallkoja külastusega lahustada nii, et sisemus tunneb, et tahaks lihtsalt rõõmsalt itsitada. Endiselt oma taipamistest ma teistele ülevaadet andma ei hakka aga ka minuga koosolevate, kolme täiesti võõraste ja väga meeldivate inimeste nägemused seanssist panid ka mind analüüsima enda elu sarnaste taipamiste üle. 

Ja nüüd vahetult enne pühi tean, kelle jõulukingikotti ma täidan Kristallikambri kinkekaardiga!

ARMAS buduaaritar!

Kui sinulgi tekkis soov kristallikambri külastuse vastu, siis sul on võimalus endale aeg broneerida veebi teel või võid ka oma loosiõnne proovida, sest Kristallikoda kingib kahele lugejale kinkekaardi kristallkambri kogemuse seansi kahele inimesele.

Selleks registreeri end kasutajanimega ning kommenteeri, miks sa sooviksid kambrit külastada või miks peaksime sind võitjana eelistama.   

Võitjad valime 21. detsembril. Kristallikambri pere valis võitjateks mmonz ja piiar. 

Palju õnne ja võtame teiega ühendust!

Kristallikoda asub Tallinnas, Kunderi 37-1, www.kristallikoda.ee  Telefon +372 5663 7589 E-mail: info@kristallikoda.ee

Kas oled erilise jõulukingituse otsinguil? Kingi sõbrale või kallimale seanss 200 000 kristalli embuses maagilises kristallikambris!

Valikus on: Seanss ühele | Seanss kahele | Seanss koos terapeudiga | 5x sooduskaart | 10x sooduskaart

Kaunist pühadeaega soovides

Buduaarist: Krista Maldur ja Liisa Tupits