VÕITJAD! NAD ON KUUMAD, KUI VAJA, ka super. Võida piletid SHCBB kontserdile 18.03 Rock Cafes!

VÕITJAD! NAD ON KUUMAD, KUI VAJA, ka super. Võida piletid SHCBB kontserdile 18.03 Rock Cafes!

Super Hot Cosmos Blues Band – see kõik vastab tõele! Nad on kuumad, kui vaja, ka super. Ja nad on pärit kosmosest!

Võida piletid Super Hot Cosmos Blues Band kontserdile sel reedel, 18.03 Rock Cafes. Sa ei pea muud tegema, kui lihtsalt aus olema ja meile siia kommentaaridesse kirjutama, mida sa neist arvad. Lisa ka oma kontaktid (mida näeb ainult Buduaar), et võidu korral saaksime sinuga ühendust võtta. Kaht ägedast muusikast lugupidavat “kommentaarijat” näeme koos tema kaaslasega seega sel reedel Rock Cafes. Ja seda ilmselt siis otse lava ees. Lahedaid inimesi, kel ka hea väljendusoskus, on alati rõõm kohata. 

Võitjad valime reede hommikul kell 11.11.

Ja kes veel ei teadnud: 

Aastal 2013 sadasid nad alla novembriselt uduses Tartus. Kokku said Janno Reim, Mati Sütt ja Ilja Sharapov. Ehk siis Janno nagu Jupiter, Mati nagu Merkuur, Ilja nagu Linnutee. Nad proovisid kohanduda maiste oludega, kirjutada muusikat avakosmosest, oma sisekosmosest ning ka sellest, mida näevad ja tunnevad nad planeedil Maa. 

Super Hot Cosmos Blues Bandi (SHCBB) esimene tähelend maisel pinnal toimus aastal 2014. Nad said üleöö tuntuks Eesti Laulul looga “Maybe Maybe”. Järgnes ridamisi esinemisi, stuudiolindistusi. Nagu Kaali meteoriit, jõudis kosmoseavarusest kohale ka kidrageenius Erki Reim, et liituda Super Hot Cosmos Blues Bandiga selleks, et bänd võiks olla veel kuumem, veelgi rohkem super ja tähtede seis veelgi õigem.

Samal aastal ilmuski nüüd juba neljaliikmelise SHCBB esimene kauamängiv “Countdown to Jesus”. Ülieduka lennuga orbiidile saabunud album oli nädalaid tipus nii R2, Apollo kui Laseringi plaadimüügiedetabelites, inimesed olid sillas. R2 aastahiti tabelis tõid lood “God is Good” ja “Maybe Maybe” 2014. aastal koju positsioonid 36 ja 12. Asi seegi! Aga R2 Aastahitt 2014 Galal pärjati SHCBB R2 toimetuse lemmiku tiitliga. Ja see pole veel kõik! Eesti muusikaauhinnad 2015 oli SHCBB nomineeritud tervelt neljas kategoorias: aasta album, aasta ansambel, aasta debüütalbum ning aasta rock-album

2015. aastal anti välja bändi ajaloo esimene muusikavideo “Johnny ja Jane”, mis jõudis Eesti TOP 7 2015. aasta video arvestuses 10. kohale. Kihutati läbi Õllesummeri, Kapa Rocki, Tartu Bluusifesti, Rummu Rocki ja Tallinna Vanalinna Päevade, jagati lava Raivo E. Tammega menukas kontsertetenduses “Ma olen Ivo Linna” ja lennati ka Liibanoni, et tuua oma kosmos ÜRO rahuvalvemissioonil teenivate Eesti, Soome ja Iiri kaitseväelaste ette. 

Augustikuus ilmunud singel “Life Is Easy” oli septembrikuus R2 mängituim kodumaine ja oktoobrikuus enim eetriaega saanud lugu. 

Mis on varjul tähedes aastaks 2016? 

Püsige orbiidil: SOUNDCLOUD

FB Event on SIIN

VÕITJAD! Palju õnne Saara ja jeisy!

Teile kuuluvad kontserdipiletid kahele. Buduaar võtab teiega ühendust!