VÕITJAD! Neera kingib saledama keha ja puhtama organismi programmi! Võta osa ja võida

Iga päevaga aina enam valget aega ja päikesepaistet pakkuv ilm annab uut energiat talvega tekkinud lisakilodest vabanemiseks ja oma organismi põhjalikuks puhastamiseks. Seda on kõige lihtsam teha väikese toetava abiga, milleks on täiuslik tervise taastamise programm Neera Super Cleansing

Iga päevaga aina enam valget aega ja päikesepaistet pakkuv ilm annab uut energiat talvega tekkinud lisakilodest vabanemiseks ning oma organismi põhjalikuks puhastamiseks. 

Seda on kõige lihtsam teha väikese toetava abiga, milleks on täiuslik tervise taastamise programm Neera Super Cleansing

Kui sa soovid endale võita saledama ja puhtama keha, siis kingime hea meelega kahele mängust osavõtjale ära ühe kanistri Neera supersiirupisegu.

Kindlasti on meil kõigil kapis ootamas mõni lemmikriideese, millesse sooviks taasmahtuda ja mängu ülesanne ongi sellega seotud.

Tee nii:* Postita siia oma riideeseme pilt, millesse sa soovid taas mahtuda. Pildista või leia oma fotode hulgast pilt, kui sa seda kannad. 

Kirjuta juurde, mis teeb sellest esemest sulle lemmikriietuse, kas see on seotud mõne mälestusega või oled ostu sooritanud juba lootuses, et küll ma alla võtan. Kirjuta lihtsalt südamest oma lugu.

Arvestame jutulist poolt pildiga võrdväärselt.

Avame ka hääletamiskastid ning esimene võitja on kõige kõrgema keskmise hinde saanud osavõtja, teise valib aga žürii.

Võitjad selguvad 6. märtsil.

Võiduks on Neera Madal Bal siirupikanister, mille väärtus on 51 €.  

Neera dieet võimaldab puhastada sinu organismi toksiinidest ja alandada kehakaalu. Kes ei taha, et tema organism oleks seespidiselt toksiliste jääkide ladestumise koht või ebatervisliku toitumise rasvakiht välispidiselt juba polsterdub, siis see programm on proovimist väärt.

Et keha ei muutuks toksiliste ainete kogumiks, peab toit olema korralikult seeditud ja kehast väljutatud. Kõik töödeldud toiduained, kunstlikud lisandid, ebatervislik toit, kiirtoit – kõik see koormab täiendavalt meie organismi. See programm on lihtne ja kerge meetod oma organismi puhastamiseks, kuid vajaliku tulemuse saavutamiseks vajab ikka distsipliini. Kogu Neera puhastuskuuri ajal tuleb asendada tahke toit Neera joogiga, mis annab energiat ja kõik vajalikud toitained. Raskuseks võib kujuneda vaid see, et peab loobuma oma igapäevastest kulinaarsetest kiindumustest.

Neera joogi valmistamine on lihtne:

Ühe klaasitäie (250 ml) puhta vee kohta lisada (20 ml) Madal Bal siirupit ja (20 ml) värskelt pressitud sidrunimahla (umbes pool sidrunit). Ära kasuta valmis kontsentraate ja mahlu ja lisa maitse järgi Cayenne’i pipart, mis on samuti tuntud kui kehakaalu vähenemist soodustav looduslik produkt.

Samuti võid kohe suurema koguse valmistada, mida on mugav terve päeva jooksul tarvitada.

 

Neera siirupikanistrid on müügil e-poes www.neera.ee ja ilusalongides üle Eesti. i[email protected] Tel 5555 2265

Meeleolukat osavõttu

Vöitjad on siinne parima tulemuse saaja  moonax ja kasutaja 1602 oma toreda  jutu ja pildiga. Palju õnne ja paastuaja kindlust! Buduaar võtab võitjatega ühendust,