VÕITJAD SELGUNUD! Aknemured lahendab Dr. Wolff. Mängi ja võida puhas näonahk!

84 kommentaari
VÕITJAD SELGUNUD! Aknemured lahendab Dr. Wolff. Mängi ja võida puhas näonahk!

Akne on väga levinud nahahaigus, mis võib rikkuda sinu kauni väljanägemise ja mõjuda laastavalt enesehinnangule. Mõnikord on suurte murede lahendused vaid käesirutuse kaugusel. Kas oled kuulnud Dr. Wolff’i toodetest, mis aitavad akne vastu võidelda? Osale meie Dr. Wolffi mängus ning võida häid tooteid. Kõikide õigesti vastanute vahel läheb 20. mail loosimisse Dr. Wolffi kaks aknetoodete komplekti( 4 erinevat toodet kokku väärtusega 48 eurot) ja üks komplekt koos lõhnaveega, mille koguväärtus on 86 eurot.  

Akne on väga levinud nahahaigus, mis võib rikkuda sinu kauni väljanägemise ja mõjuda laastavalt enesehinnangule. Mõnikord on suurte murede lahendused vaid käesirutuse kaugusel. Kas oled kuulnud Dr. Wolff’i toodetest, mis aitavad akne vastu võidelda? Osale meie Dr. Wolffi mängus ning võida häid tooteid.

Kõikide õigesti vastanute vahel läheb 20. mail loosimisse Dr. Wolffi kaks aknetoodete komplekti( 4 erinevat toodet kokku väärtusega 48 eurot) ja üks komplekt koos lõhnaveega, mille koguväärtus on 86 eurot.

Lisainfot küsimustele vastamiseks leiad SIIT.

VÕITJAD SELGUNUD!

Dr. Wolffi aknetoodete komplekti omanikeks saavad Laura Pley, Kaisa Luht ja koos lõhnaveega komplekti õnnelik võitja on Keithy-Maarja Pliiats.

Auhinnad saab kätte Buduaari toimetusest, aadressil Lõõtsa 2B Tallinn.

Buduaar võtab võitjatega ühendust.

Palju õnne!