VÕITJAD! VÕIDA BOOST YOURSELF 3-päevane detox-puhastuskuur!

VÕITJAD! VÕIDA BOOST YOURSELF 3-päevane detox-puhastuskuur!

Peale suviseid pidustusi ja suuri sööminguid on väike puhastuskuur alati kasulik. See annab kehale puhkust, aitab vabaneda kahjulikest jääkainetest, vähendav rämpstoidu isusid, aitab uuesti alustada korraliku toitumisega ja aitab kaalu alandamisel.

Peale suviseid pidustusi ja suuri sööminguid on väike puhastuskuur alati kasulik. See annab kehale puhkust, aitab vabaneda kahjulikest jääkainetest, vähendab rämpstoidu isusid, aitab uuesti alustada korraliku toitumisega ning aitab kaalu alandamisel.

„Kohe esimesel päeval oli juba kergem olla, aga võimsamat mõju tunnen muidugi hetkel, kui programm on värskelt läbi tehtud. Vahe on märgatav, mõju on lihtsalt super! Peletas väsimuse, vähendas stressi, andis energiat ja rohkesti uusi ideid, lisaks veel 3 kg kadunud. Ühesõnaga, väga värske ja teotahet täis enesetunne valdab mind hetkel.“ – Marit

Boost Yourself soovitab läbida kolmepäevase detox-kuuri, mis annab hea võimaluse, et organism saaks puhastuda ja taastuda.

  • Igat toidukorda asendab üks roheline smuuti Detox supertoitude seguga, mis täidab kõhtu ja tagab sulle kõik vajalikud toitained.
  • Puhastuskuur annab värskema enesetunde, puhastab organismi ja aitab tõhusalt kaalu langetada.
  • Retseptides on kasutatud lihtsaid koostisosi, mille leiad igast suuremast toidupoest.
  • Järgides juhiseid, tunned end pärast kolmepäevast roheliste smuutide joomist värske ja energilisena.

Miks kasutada smuutides Detox supertoitude segu?

Organismi puhastuskuur roheliste smuutidega on eriti tõhus koos Detox supertoitude seguga, mis annab smuutidele võimsalt tervistava ja puhastava väe.

Detox supertoitude segu:

  • lisab smuutile organismi puhastavaid omadusi
  • täidab sinu smuuti väärtuslike toitainete ja vitamiinidega
  • tõstab energiataset ja soodustab seedimist
  • tagab kõrge valgusisalduse tõttu vajaliku toiteväärtuse ja energiasisalduse
  • aitab kehast välja viia kahjulikke jääkaineid

Ühine 3-päevane Detox puhastuskuur on algamas 12.09 ja enne seda on sul hea võimalus võita endale komplekt Detox ja Crunchy supertoitude segusid koos Yerba Mate teega.

Selleks et võita, kirjuta siia kommentaaridesse, milline on sinu põhjus teha läbi 3-päevane puhastuskuur? Leia endale sobiv põhjus meie lehelt. Kliki SIIN. Kolm võitjat loosime välja 9. septembril. Kommenteerima peab buduaar.ee keskkonda sisselogituna või lisama oma telefoni ja e-maili aadressi (ei ole nähtav teistele kasutajatele) kommentaari juurde.

Võitjad on: QueenB, Anett ja Sigrid. Buduaar võtab teiega ühendust. Palju õnne!