Võitjad! Võida võimsa muusikaelamuse pääsmed! Suur filmimuusika “Nino Rota – Oscar Gala”

Võitjad! Võida võimsa muusikaelamuse pääsmed! Suur filmimuusika “Nino Rota – Oscar Gala”

Kui sa selle mängu lahti klikkisid siis arvatavasti oled inimene, kes armastab endale kultuurielamusi lubada. Meil on sulle midagi erakordselt võimast pakkuda ja seda filmide, laulude ja palavate tunnete poolest tuntud maalt Itaaliast.

Kui sa selle mängu lahti klikkisid siis arvatavasti oled inimene, kes armastab endale kultuurielamusi lubada. Meil on sulle midagi erakordselt võimast pakkuda ja seda filmide, laulude ja palavate tunnete poolest tuntud maalt Itaalia.

Koostöös kontserkorraldajaga Adolf Käis Art Company, kelle vahendusel on Eesti vaatajatel varemgi on olnud võimalik näha parimaid lavastusi ja andekaid artiste mitmetelt loomingualadelt üle kogu maailma, viime läbi piletimängu ja loosime välja kaks võitjat, kes saavad koos kaasalasega osa unustamatust kontsertelamusest.

28. novembril annavad Andrea Bocelli esitlusel esmakordselt ka Eestis võimsa kontserdi sopranite kvartett Le Div4s, maailmakuulus dirigent Marcello Rota (Itaalia). Esitlusele tuleb suur filmimuusika projekt “Nino Rota – OSCAR GALA”. Kontsert toimub Nokia kontserdimajas algusega kell 19.00.

Muusikamaailma sensatsioon, silmapaistev Itaalia kvartett LE DIV4S murdis muusikalavadele tänu suure Andrea Bocellile, kes osales otseselt neljast sopranist koosneva kvarteti loomisel. Suure Itaalia helilooja Nino Rota 100. sünniaastapäevaks lõi Itaalia dirigent Marcello Rota (helilooja vennapoeg ja Arena di Verona festivali dirigent) programmi „NINO ROTA – OSKAR GALA“, mis koosneb Nino Rota filmišedöövritest ja mida esitavad LE DIV4S lauljannad Pärnu Linnaorkestri saatel.

Nino Rota on kirjutanud muusikat legendaarsetele filmidele ja teinud koostööd kinorežissööridega nagu Frederico Fellini, Francis F. Coppola, Franco Zeffirelli, Luchino Visconti jne. Loonud muusika meile kõigile tuttavatele filmidele „Ristiisa“, „La Dolce Vita“, „Kaheksa ja pool“, „La Strada“ jt. 

Le Div4s teeb katkematut koostööd maestro Andrea Bocelliga, lisaks annavad nad ka soolokontserte ja on kutsutud külaliseks paljudesse maailma suurimatele lavadel toimuvatesse projektidesse.
Vasta allolevatele küsimustele ja võida unustamatu kontsertelamus!

18.11 loosime välja kaks võitjat kellele kingime ära tasuta pääsmed ja nad saavad seda kontserti nautida koos kaaslasega.

Vastused leiad Piletilevi kodulehelt SIIT.

Tugnedes nende poolt kevadel korraldatud kontserdile, kui kolm kirglikku itaallannat triost Appassionante pakkusid võrratut, muusikaliselt laiahaardelist esitlust ning võimsaid emotsioone, jääme juba kannatamatult 28. novembrit ootama.

Loosiratas on võitjad valinud! Palju õnne Kätlin Luht ja Liina Kuntus. Olete koos kaaslasega kontserdile oodatud. Buduaar võtab võitjatega ühendust.