Liisa: ehete üledoos

105 kommentaari
Liisa: ehete üledoos

Tervist, Buduaari lugejad! Usun, et oleme Buduaari paberajakirja lehtedel juba kohtunud, kuid igati viisakas on alati end tutvustada. Mina olen Liisa ning mu plaan on väga lihtne: hakata igal nädalal korra jagama siin lehel oma moenõuandeid…, lisada mahlakaid pilte ja võib-olla anda isegi inspiratsiooni… Eks tulevik näitab… ning olgu tulevik helge.

Tervist, Buduaari lugejad!

Usun, et oleme Buduaari paberajakirja lehtedel juba kohtunud, kuid igati viisakas on alati end tutvustada. Mina olen Liisa ning mu plaan on väga lihtne: hakata igal nädalal korra jagama siin lehel oma moenõuandeid… lisada mahlakaid pilte ja võib-olla anda isegi inspiratsiooni… Eks tulevik näitab… ning olgu tulevik helge.

Täna istun ma kodus konkreetselt sõrmusehunnikukese taga ja mõtlen. Milliseid ümber sõrmede libistada, millised koju jätta ja „oi pagan, jälle olen ma jätnud viimasele minutile“. Kui alustada päris algusest, siis ei ole mulle eriti kunagi meeldinud sõrmuseid kanda.  Nad hõõruvad, jäävad kampsuni külge kinni, segavad igapäevategemistes. Pärast seda, kui ma end kunstküüntest vabastasin, olen ma muutunud vägagi tundlikuks igasuguse ebamugavuse osas.

Kuid see sõrmustetrend inspireeris mind väga. Mingi hetk hakkasid moemaailmas ja KÕIKJAL blogides möllama ehteüledoosi saanud käed ja sõrmed ja mis iganes kehaosad veel. Sõrmuste alla mattunud sõrmed – why not… praktiliselt ei pea valimagi, mis ehted paned… kõik läheb korraga. Kuigi mina isiklikult eelistan siiski hõbedat ja kulda eraldi kanda. Ei tea, mingi lapsepõlvetrauma vist, aga kuldsed saapapandlad ja hõbedased ehted koos ajavad mind natuke öökima (pean selle probleemiga vist midagi ette võtma, enne kui see teistesse valdkondadesse laieneb).
Suur jutustaja nagu ma olen, võiksin nüüd jõuda ka pointini. Otsige üles parimad kaltsukad, vintage-poed ja varuge palju odavaid sõrmuseid ja metallist käevõrusid, vanu kellasid ja võib-olla isegi kaelakette, mida ümber randmete kerida annab. Ajage selga lihtne triiksärk ning kuhjake kokkusobivad ehted ümber käte/sõrmede ja opplaaa, valmis ongi. 

Minu leitud sõrmusevalikut näed avapildilt (küüned võõpasin ka siniseks nagu näha).

 

Aga inspiratsiooni saate võtta ka tõeliste fashionistade ehtekappidest:
 

Liisa Ennuste
liisa@buduaar.ee