Nike Rockstar Workout -uus kuum tantsutreening

Nike on toonud Eestisse uue treeningstiili Nike Rockstar Workout, mida käisid proovimas ka Mari ja Kristi. Selle looja Jamie King on maailmakuulsate staaride koreograaf, kes on koostööd teinud näiteks Madonna, Shakira, Pinki ja Ricky Martiniga. Jamie kombineeris Lääne-Aafrika rütmid Brasiilia trummide ja hip-hopiga ning tulemuseks on lõbus ja tantsuline ent samas väga emotsionaalne treeningstiil Nike Rockstar Workout Africa. Seda saab alates sptembrist hakata harrastama spordiklubides üle Eesti.

Nike on toonud Eestisse uue treeningstiili Nike Rockstar Workout, seda käisid proovimas ka Mari ja Kristi. Selle looja Jamie King on maailmakuulsate staaride koreograaf, kes on koostööd teinud näiteks Madonna, Shakira, Pinki ja Ricky Martiniga. Jamie kombineeris Lääne-Aafrika rütmid Brasiilia trummide ja hip-hopiga ning tulemuseks on lõbus ja tantsuline ent samas väga emotsionaalne treeningstiil Nike Rockstar Workout Africa. Seda saab alates sptembrist hakata harrastama spordiklubides üle Eesti. Üks nendest klubidest on ka vastavatud spordiklubi Arigato Tallinnas.

29.-30. september leiab Tartus A Le Coq spordimajas aset ka suur sportlik festival B.Fit, mis toob meieni võimaluse proovida palju erinevaid tantsustiile parimate rahvusvaheliste treenerite juhendamisel. Uuri täpsemalt www.bfit.ee .

Arigato spordiklubi
Rannamõisa tee 3, Tallinn
telefon 658 0889
e-mail info@arigato.ee
www.arigato.ee
avatud E-N 6-23; R 6-22;
L-P 8-22

Teised kohad, kus saab uut treeningstiili proovida:

Kalev Spa, Viimsi Spa, Fittest, Salongstuudio 99, Stiletto, Planet Sport, Status Club, Tulbi Spordiklubi, Kadrioru Spordiklubi, Tropic Club, Coral Club, Zelluloosi Spordiklubi, Keila Tervisekeskus.