Vaata 17.novembri trendisaadet Buduaar

Seekordses saates on buduaarikatel võimalus pilt heita Buduaari telgitagustesse, sest saadet alustame otse Buduaari uuest kontorist, samuti näitame  esmakordselt meie detsembris ilmuva ajakirja esikaane mustandit ja räägime paari sõnaga, millest seal juttu on. 

Seekordses saates on buduaarikatel võimalus pilt heita Buduaari telgitagustesse, sest saadet alustame otse Buduaari uuest kontorist, samuti näitame  esmakordselt meie detsembris ilmuva ajakirja esikaane mustandit ja räägime paari sõnaga, millest seal juttu on.  Lisaks uurime, mida on pakkuda Collistar kosmeetikasarjal ja milliseid uudiseid toob Kaks Karu beebimaailm. Mari ja Kristi uurivad järgi, milliseid moekaid õhtukleite leiab Continental Modast. Õhtuionisaator pidi tagama pikema nooruse ja hea tervise,Riina Suhhotskaja on õhuionisaatorit juba mõnda aega kasutanud. Buduaar uurib järgi, kas see on tõesti tervisele nii hea.
Seekordne poeülevaade on väga eksklusiivne, nimelt käis Buduaar Milanos Campari kalendipeol ja kohtus ka Eva Mendesega. '

Vaata seda ja kõike muud meie telesaates SIIN: